Swiatzwierzat.pl
Owczarek niemiecki

youtube/viralhog

Olbrzymi owczarek kombinuje, jak wejść do transportera dla kota. Efekt rozśmiesza do łez (WIDEO)

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Pomimo swoich olbrzymich rozmiarów, owczarek niemiecki imieniem Denver udowodnił, że fantastycznie spisałby się w roli tajnego agenta. Dlaczego? Okazuje się, że ten 6-letni czworonóg potrafi wcisnąć się w nawet najmniejszą szczelinę. Dowodem jest hitowe nagranie, które przed kilkoma tygodniami pojawiło się w sieci.

Zabawna scena rozegrała się w kwietniu bieżącego roku w Nashville, w stanie Michigan. Właścicielka zgrai zwierzaków naszykowała dwa transportery, w których miała je przewieźć na wizytę u weterynarza. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

Żaden otwór niestraszny owczarkowi

Mówi się, że chcieć to móc. Jednakże, aby przejść od planu do działania nie wystarczy tylko czegoś chcieć - potrzebna jest także wewnętrzna siła w postaci motywacji. W przypadku Denvera to nic trudnego!

Tego dnia kobieta miała zawieźć do lecznicy dwa z trzech zwierzaków. W tym celu włożyła do bagażnika transportery, które dopasowane były do rozmiarów ciała jej podopiecznych.

Z myślą o 2-letnim Hagenie przygotowała większy kontener, natomiast w mniejszym, który docelowo przeznaczony jest dla kotów, miał podróżować nowy członek rodziny - 10-miesięczny szczeniak.

W ferworze przygotowań opiekunka nie spostrzegła, że do samochodu wpakował się najstarszy brat czworonożnego rodzeństwa. Kiedy chciała zapakować szczenię do transportera, jej oczom ukazał się powalający widok!

Zdjęcie ilustracyjne: chory kot

Czy kot może jeść grzyby? Uważaj, niektóre są dla niego śmiertelnie trujące

CZYTAJ DALEJ

Owczarki potrafią wszystko

6-letni owczarek niemiecki nie chciał pozostać w domu sam, dlatego niepostrzeżenie wskoczył do najmniejszego z kontenerów! Tak długo kombinował, aż wreszcie zmieścił się w środku i z zadowoleniem na pysku czekał, aż jego pani zabierze go w podróż.

Zaskoczonym kobieta nie mogła powstrzymać śmiechu. Włączyła nagrywanie w telefonie i spróbowała skłonić swojego pupila, aby ponownie zaprezentował jej, jak wślizguje się do kociego transportera. Oczywiście Denver wykonał polecenie i wywiązał się z tego zadania perfekcyjnie.

Owczarki niemieckie rzeczywiście uwielbiają się popisywać i stworzone są do pracy z człowiekiem. To psy zrównoważone, pewne siebie, odważne, a także nieustępliwe i uparte. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

Myślicie, że widzieliście już dosłownie wszystko? To patrzcie na to!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
Pies Jogi

Pozostałe

Wychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzł

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Pozostałe

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
bokser przy zniszczeniach

Pozostałe

Bokser został sam w domu i nieźle narozrabiał. Niewinny wybryk kosztował właścicielkę fortunę

Czytaj więcej >
Piesek

Pozostałe

Nastolatek adoptuje szczeniaka z 6 łapami. Nikt poza nim nie chciał dać mu szansy

Czytaj więcej >