Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collagew3hrbs - 2022-06-27T143833.135

TikTok/the_cat_games_family

Ojciec nie chce kota, rodzina i tak go adoptuje. Niesamowite, na czym przyłapano mężczyznę

27 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Shaan Renoo marzył o adopcji kota, jednak jego ojciec stanowczo ukrócał wszelkie rozmowy o adopcji zwierząt. Syn nie posłuchał się i w tajemnicy przyniósł do domu kotkę. Sposób, w jaki zareagował starszy mężczyzna, nikomu nie przyszedłby do głowy.

Adopcja zwierzęcia to ważna decyzja – wybór przyjaciela, z którym spędzisz wiele lat, niemniej jednak gdyby członek Waszej rodziny przyszedł do domu i powiedział: „Weźmy kota!”, to z pewnością część z Was bez chwili zawahania odpowiedziałaby "tak, zróbmy to!".

30-letni Shaan Renoo z Londynu także był skłonny przygarnąć mruczącego przyjaciela, jednak na drodze do adopcji stała mu jedna istotna przeszkoda: ojciec nienawidzący kotów.

Tata, który nie lubi kotów, dostaje obsesji na punkcie nowego pupila

„W tym domu nie będzie żadnych kotów!” - brzmiała riposta głowy rodziny na pytanie, czy syn może przygarnąć puszystego pupila. 60-letni Raj Renoo od zawsze unikał tych stworzeń i czuł do nich uprzedzenie. Mężczyzna do tego stopnia darzył je antypatią, że odmawiał wchodzenia do domów ludzi, którzy mieli koty z obawy, że zostanie podrapany.

Odpowiedź zawsze brzmiała "nie", ale to i tak nie powstrzymało Shaana przed kupieniem brytyjskiego kota krótkowłosego o imieniu Angie. Po miesiącach nagabywania mamy o kota, poddała się i razem z synem uknuła intrygę.

- Nie powiedzieliśmy tacie, że kupujemy kota, dopóki nie przyjechał do domu. W dniu, w którym go dostaliśmy, tata wszedł do pokoju i przysięgam na życie mojej mamy, był nim oczarowany. Widziałem, że chce się uśmiechnąć, ale się powstrzymywał - opowiada 30-latek.

Pies na balkonie

Pies zamknięty na balkonie bez wody i jedzenia. Gdyby nie sąsiedzi, doszłoby do tragedii

CZYTAJ DALEJ

Członkowie rodziny od samego początku wiedzieli, że Angie podbiła serce pana Raja. Mężczyzna wzbraniał się od okazywania jej czułości, ale już po tygodniu został przyłapany na zabawie z kotką. Zwracał się do niej jak do małego dziecka i rozpieszczał niczym księżniczkę.

20-626eea65b848f 700

Shaan udokumentował proces przemiany swojego taty - od nienawidzącego kotów malkontenta do największego miłośnika tych puszystych stworzeń. Film lotem błyskawicy obiegł media społecznościowe, zdobywając rekordowe liczby wyświetleń.

@the_cat_games_family When My Dad Told Angie ‘I Will Always Love You’ Like The Whitney Euston Song…😽❤️🥹 #iwillalwaysloveyou #whitneyhouston #love #cat #catdad #grandpa #foryou ♬ Home - Edith Whiskers

Pół roku po tym, jak Shaan dostał kota, był zmuszony wyprowadzić się do pracy w Birmingham. Zdając sobie sprawę, że nie będzie w stanie pogodzić nowych obowiązków z opieką nad zwierzęciem, zostawił Angie pod opieką mamy, taty i swojego starszego brata.

Odkąd wrócił, Shaan przyznaje, że Angie stała się ulubienicą jego taty. Teraz każdego dnia 60-latek spędza godziny, bawiąc się ze swoim ukochanym zwierzęciem.

- Jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółmi i to kompletna niespodzianka - przyznał pan Raj w rozmowie z brytyjskim tabloidem "Metro".

SEI 85454799
SEI 85454798

Angie doczekała się młodszego braciszka

Jak się okazuje, w myśl powiedzenia „koty są jak chipsy, nigdy nie kończy się na jednym”, wkrótce po adopcji Angie w domu pojawił się nowy członek rodziny. Mimo, iż pan Raj zaakceptował białą kotkę, nie wyrażał zgody na przygarnięcie kolejnych zwierząt. Oczywiście i tym razem nie miał nic do gadania.

Pewnego dnia Shaan po prostu przyniósł do domu transporter, w którym znajdował się malutki pręgowany kocurek. Maluch dostał na imię Tommy i został przybranym rodzeństwem Angie.

11-626eea49917e7 700

Rozbrajającą reakcję ojca Shaana na adopcję kolejnego kota możecie obejrzeć na poniższym filmie:

@the_cat_games_family Reply to @albertdemirovic Then Maybe We Can Persuade Grandpa To Get Another Cat⁉️🤔🤣 #catdad #catgrandpa #dad #grandpa #cat #kitten #catlover ♬ Cornfield Chase - Dorian Marko

7 ras kotów, które wyglądają jak tygrysy, lamparty i gepardy. W ich żyłach płynie "dzika krew"

Każdy kot ma w sobie coś z tygrysa, ale czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu kota przypominającego swoich dzikich krewnych? Jest to jak najbardziej możliwe! Poznaj 7 kocich ras, które w większym lub mniejszym stopniu przypominają lamparty, serwale, gepardy czy oceloty. (fot. unsplash/Kim Davies)

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: Bored Panda

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Kot czy pająk? Opiekunka zdębiała, gdy zobaczyła, co wyprawia zwierzak, nagranie to hit

Czytaj więcej >

Koty

Koci Książę cudem uniknął śmierci. "We wnętrzu uszu znajdowała się prawdziwa kopalnia świerzbowca"

Czytaj więcej >

Koty

Nie wiedzieli, że są filmowani. Dwóch nastolatków uratowało kota potrąconego na drodze

Czytaj więcej >

Koty

"Kto zjadł mój obiad?" Kotka zemściła się za kradzież jedzenia, zwierzaki rozbawiły cały Internet

Czytaj więcej >

Koty

Pielęgniarka przygarnia kotkę z ulicy. Wkrótce z brzydkiego kaczątka zmienia się w księżniczkę

Czytaj więcej >

Koty

Katowice: Spod gruzów wyciągnięto Milusia. Nadal poszukiwany jest jeden kot i pies

Czytaj więcej >