Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nowa fryzura psa mocno zaskoczyła właścicieli. Nie wszystkim przypadła do gustu (WIDEO)
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 25.06.2021 02:00

Nowa fryzura psa mocno zaskoczyła właścicieli. Nie wszystkim przypadła do gustu (WIDEO)

Dziewczynka
youtube/thedodo

Mała dziewczynka z Ciudad Juarez w Meksyku wybuchła płaczem z powodu nowej fryzury swojego psa. Powód wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Zabawne nagranie z udziałem rozczulającej właścicielki zwierzaka szturmem podbiło internet.

Czworonóg w typie pekińczyka należący do kilkuletniej dziewczynki przeszedł spektakularną metamorfozę. Wcześniej przydługa sierść wchodziła mu w oczy i powodowała dyskomfort, dlatego opiekunowie zdecydowali się skorzystać z usług profesjonalnego psiego groomera.

Dziewczynka dostała histerii na widok swojego psa

Odświeżenie fryzury sprawiło zwierzakowi dużą ulgę, lecz nowy wygląd pupila niespecjalnie spodobał się jego właścicielce. Dziewczynka była kompletnie załamana! Co było tego powodem?

Film zaczyna się od sceny w samochodzie. Widzimy na nim płaczącą dziewczynkę, która trzyma na kolanach zwierzaka i daje upust nagromadzonym emocjom. Po wyjściu z salonu w końcu może poskarżyć się rodzicom na zbyt krótką sierść psa, który w jej ocenie jest prawie łysy.

- Teraz wygląda jak świnia lub dziewczynka – mówi, przytulając czworonoga do piersi - Popatrz! Dlaczego teraz wygląda jakby miał kucyki? Nie ma już włosów. Moje biedactwo!

Widocznie dziecku dużo bardziej przypadła do gustu nieco niechlujna i włochata fryzura psiaka, niż krótko przycięta sierść przy skórze z dłuższymi pasmami na uszach. Co jednak szczególnie zabawne, sam zwierzak nie wydawał się zbytnio przejęty wizytą w salonie psiej piękności. Bardziej zmartwił się reakcją swojej pani, niż efektem metamorfozy. Cóż, w końcu ładnemu we wszystkim ładnie, prawda?

Wideo podbiło serca internautów

Niezależnie od wyglądu psa, tyrada małej dziewczynki doprowadziła do tego, że ​​wideo stało się absolutnym hitem w sieci. Film uzyskał ponad 23 miliony odtworzeń oraz setki tysięcy udostępnień.

Mamy nadzieję, że zrozpaczona dziewczynka zdążyła już otrząsnąć się z szoku i zaakceptować nowy wygląd swojego pupila. W końcu to tylko włosy, wkrótce odrosną!

A Wy co sądzicie o tej fryzurze? Czy groomer rzeczywiście odrobinę przesadził, skoro dziecko było aż tak niezadowolone z rezultatów?

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!