Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Nie mogła dłużej patrzeć, jak cierpi jej pies. Zostawiła sąsiadom kartkę z wymowną wiadomością
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 15.11.2023 12:09

Nie mogła dłużej patrzeć, jak cierpi jej pies. Zostawiła sąsiadom kartkę z wymowną wiadomością

Pies z kotem
Pies z kotem, źródło: pexels.com @Snapwire

Pewien pies do szaleństwa zakochał się w kocie sąsiadów. Czworonóg każdego dnia z niecierpliwością oczekiwał spotkania z obiektem swoim westchnień. Kiedy zwierzęta zostały rozdzielone, czworonóg wpadł w czarną rozpacz. Jego opiekunka zrobiła wszystko, aby uratować wyjątkową, międzygatunkową relację.

Pies zakochał się w kocie do szaleństwa

Prawdziwa miłość często rozkwita tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa. Doskonałym przykładem będącym udowodnieniem tego stwierdzenia, jest historia psa, który nawiązał wyjątkową więź z kotem sąsiadów.

Pies każdego dnia dużo czasu spędzał, wpatrując się w okno. Okazało się, że ma ku temu bardzo ważny powód. Czworonóg codziennie wyczekiwał na kota sąsiadów z naprzeciwka. Mruczek obserwowany przez czworonoga z okna zachowywał się bardzo swobodnie. Zdarzało się, że bawił się, innym razem ucinał sobie drzemkę, a czasami po prostu wpatrywał się w psa stojącego w oknie. 

Zwierzęta, pomimo tego, że nie miały nigdy ze sobą fizycznego kontaktu, nawiązały ze sobą wyjątkową więź. Każdego dnia obie strony dbały o to, aby się spotkać.

pexels-roberto-nickson-2659629.jpg
Pies każdego dnia warował przy tym samym oknie, źródło: pexels.com @Roberto Nickson
Policjanci znaleźli skatowanego psa przyciśniętego fotelem. Oprawcy nie dali mu szans na ucieczkę

Sąsiad nieświadomie zrujnował zwierzęcą miłość

Pewnego dnia, serce psa zostało złamane. Właściciel kota, z którym zakolegował się pies z naprzeciwka, ustawił pomiędzy oknem, z którego czworonóg obserwował swojego wybranka serca, a miejscem, w którym przesiadywał kot, rośliny doniczkowe. 

Nowe dekoracje uniemożliwiły czworonogowi zamkniętemu w domu kontynuowanie jego rytuału. Pies nie ukrywał, że to było dla niego bardzo ważne. Zwierzak stał się markotny. Nie miał ochoty na zabawę, przytulanie. Nawet apetyt przestał mu dopisywać.

Właścicielka zakochanego czworonoga postanowiła zainterweniować. Liczyła na to, że opiekun kota uszanuje jej prośbę. 

pexels-alessandro-simonetto-17938098.jpg
Kot lubił być obserwowany przez psa, źródło: pexels.com @Alessandro Simonetto

Właścicielka psa postanowiła pomóc swojemu pupilowi odzyskać ukochanego kota

Właścicielka psa postanowiła uświadomić swojego sąsiada, dlaczego chciałaby, aby jego nowe rośliny znalazły się w innym miejscu. Napisała do niego list: 

“To zabrzmi śmiesznie, ale myślę, że powinieneś wiedzieć, że mój pies jest szaleńczo zakochany w Twoim kocie. Codziennie czeka na to, aby obserwować go z okna. Teraz, gdy przestawiłeś rośliny, nie jest w stanie go zobaczyć i jest tym faktem załamany. Czy mógłbyś umieść rośliny w innym miejscu?”

Właściciel kota uszanował prośbę kobiety. Już na drugi dzień przeniósł swoje rośliny w inne miejsce. Dzięki temu zakochany pies odzyskał radość z życia i mógł kontynuować swoją platoniczną relację

gfhg.JPG
List, który właścicielka psa napisała do sąsiada, źródło: reddit.com @Garrett_N

Źródło: wamiz.es