Swiatzwierzat.pl
kotki

instagram/dontstopmeowing

Nakryła partnera w łazience z kotami. "Żartujesz sobie? Co Ty zrobiłeś?”

23 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

- "Żartujesz sobie? Co Ty zrobiłeś?”, krzyczała do partnera kobieta, widząc, co on wyprawia z kotami. Zachowanie mężczyzny stało się hitem w internecie. Choć widać, że cała akcja jest ustawiona, wszyscy zastanawiają się, jakim cudem zwierzaki

Chase, Skye i Millie biją rekordy popularności! Te trzy koty zawładnęły internetem, a miłośnicy zwierząt nie mogą się nadziwić, jakim cudem udało się je tak wytresować. Mruczki chodzą jak w zegarku m.in. pozwalają się przebierać, nakładać sobie ogórki na oczy czy odpoczywają na plaży. Opiekunowie prześcigają się w wymyślaniu co ciekawszych scenariuszy do filmików, a zwierzaki posłusznie towarzyszą im w tej zabawie. 

Nakryła partnera w wannie z kotami

Tym razem hitem w sieci stał się filmik, na którym kobieta wchodzi do łazienki i nie może uwierzyć w to, co widzi. Jej ukochany postanowił wykąpać się razem z kotami w jednej wannie! Mężczyzna siedzi w brodziku wodnym, trzymając na rękach jednego z kotów. Dwa pozostałe posłusznie stoją w wannie wypełnionej wodą, w której nie brakuje piany.

- Czy Ty jesteś poważny? Co Ty zrobiłeś moim kotom? - pyta kobieta partnera.- My tylko wspólnie spędzamy czas - odpowiada jej mężczyzna.

Według kobiety nic z tego nie jest normalne, a koty nie powinny się kąpać wspólnie z właścicielem. Mężczyzna ma inne zdanie na ten temat i nie przeszkadza mu wspólne pluskanie się w wodzie. 

Zabawne wideo zebrało mnóstwo wyświetleń w mediach społecznościowych. Internauci pokochali kociaki, a właściciele razem ze zwierzakami stali się wielkimi gwiazdami! 

[EMBED-4268]

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Zaufanie to podstawa 

Choć wszystkie filmiki "dontstopmeowing" są wyreżyserowane, internauci nie mogą się nadziwić kotom. Mruczki są przy tym wszystkim bardzo spokojne i cierpliwe. Nie uciekają, nie drapią, nie miauczą z bólu. Koty są bardzo posłuszne, a kiedy kamera zaczyna nagrywać idealnie wcielają się w swoje role. Czy właściciele używali jakichś specjalnych metod treningowych, aby zachęcić koty do wspólnych kąpieli czy posłusznego leżenia w maseczce? 

- One nam ufają i używamy wielu smaczków - mówi w rozmowie Today Extra właścicielka.

Zobacz wideo:

Podobne artykuły

Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >
kot w oknie

Koty

Przestraszony kot nie wiedział, dlaczego został sam. Z pomocą przyszli policjanci

Czytaj więcej >
drzwi

Koty

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

Czytaj więcej >