Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:06

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

drzwi
pixabay/MabelAmber

Pandemia zatrzymała nas w domach, ku uciesze wielu zwierząt. Psy w końcu nie muszą czekać długie godziny na spacer, koty mają towarzysza, który będzie je głaskać i karmić. Pozamykane lokale i usługi zmusiły nas również do zmiany przyzwyczajeń. W wielu krajach nie ma możliwości jedzenia w restauracjach, a usługi spa i fryzjerskie są zamknięte. Jednak jak mówi stare porzekadło, które oczywiście należy brać do siebie z przymrużeniem oka - jak się chce to można. Udowodnił to pewien mężczyzna, który zdecydował się zrobić spa w swoim domu. Zaprosił to tego również kota! 

Dzień spa z kotem

Kiedy ukochana mężczyzny weszła do pokoju, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Jej mąż wypoczywał na łóżku z plastrami ogórków na oczach i w maseczce na twarzy. Relaksował się przy akompaniamencie spokojnej muzyki, a do tego towarzyszył mu kot! Co ciekawe, mruczek leżał pod przykryciem także z ogórkami na oczach. Wspólne spa z mruczkiem? Tego jeszcze nie grali!

- Hej Google, zatrzymaj muzykę - powiedziała kobieta na głos.- Co Ty robisz? - zapytał ją mąż, zdejmując plastry ogórka z oczu.- Co ja robię? Co Ty robisz? - zapytała zdenerwowana kobieta, pokazując ręką na relaksującego się kociaka.

Mąż odpowiedział żonie, że dziś ma dzień spa, który spędza z kociakiem. Kobiecie nie podobało się, zdecydowała się zdjąć ogórka z kota i zabrać go z sypialni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Reakcja kota

Kot wyraźnie zachwycony nie miał zamiaru wychodzić z łóżka i rezygnować ze spa. Kiedy właścicielka próbowała zabrać go z pokoju, mruczek zaczął głośno miauczeć i wystawiać pazurki! Zwierzak stał się nieco agresywny, zaznaczając, że jest mu dobrze, gdzie jest. Żona kompletnie tego nie rozumiała.

Reakcja zwierzaka i zachowanie mężczyzny rozczuliło internautów. Koty rzadko są tak spokojne jak ten, pozwalają się ułożyć w wyznaczonym przez nas miejscu. Na dodatek ten mruczek zezwolił na ułożenie na sobie plastrów z ogórka! Widać, że bardzo podobało mu się w domowym spa.

Nawet jeśli sytuacja została wykreowana na potrzeby popularności, ciężko nie wyjść z podziwu, jak udało się udobruchać kota. Jak widać mruczek uwielbia robić to co jego opiekun. Godzi się nawet na domowe spa!

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Nagranie Kot