Swiatzwierzat.pl
drzwi

pixabay/MabelAmber

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Żona nie mogła uwierzyć, kiedy weszła do sypialni. Jej mąż postanowił zrelaksować się w towarzystwie kota, który wyraźnie był z tego powodu zadowolony. Kiedy kobieta próbowała zabrać mruczka z łóżka, ten zaczął się przeciwwstawiać decyzji.

Pandemia zatrzymała nas w domach, ku uciesze wielu zwierząt. Psy w końcu nie muszą czekać długie godziny na spacer, koty mają towarzysza, który będzie je głaskać i karmić. Pozamykane lokale i usługi zmusiły nas również do zmiany przyzwyczajeń. W wielu krajach nie ma możliwości jedzenia w restauracjach, a usługi spa i fryzjerskie są zamknięte. Jednak jak mówi stare porzekadło, które oczywiście należy brać do siebie z przymrużeniem oka - jak się chce to można. Udowodnił to pewien mężczyzna, który zdecydował się zrobić spa w swoim domu. Zaprosił to tego również kota! 


Dzień spa z kotem

Kiedy ukochana mężczyzny weszła do pokoju, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Jej mąż wypoczywał na łóżku z plastrami ogórków na oczach i w maseczce na twarzy. Relaksował się przy akompaniamencie spokojnej muzyki, a do tego towarzyszył mu kot! Co ciekawe, mruczek leżał pod przykryciem także z ogórkami na oczach. Wspólne spa z mruczkiem? Tego jeszcze nie grali!

- Hej Google, zatrzymaj muzykę - powiedziała kobieta na głos.- Co Ty robisz? - zapytał ją mąż, zdejmując plastry ogórka z oczu.- Co ja robię? Co Ty robisz? - zapytała zdenerwowana kobieta, pokazując ręką na relaksującego się kociaka.

Mąż odpowiedział żonie, że dziś ma dzień spa, który spędza z kociakiem. Kobiecie nie podobało się, zdecydowała się zdjąć ogórka z kota i zabrać go z sypialni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Reakcja kota

Kot wyraźnie zachwycony nie miał zamiaru wychodzić z łóżka i rezygnować ze spa. Kiedy właścicielka próbowała zabrać go z pokoju, mruczek zaczął głośno miauczeć i wystawiać pazurki! Zwierzak stał się nieco agresywny, zaznaczając, że jest mu dobrze, gdzie jest. Żona kompletnie tego nie rozumiała.

Reakcja zwierzaka i zachowanie mężczyzny rozczuliło internautów. Koty rzadko są tak spokojne jak ten, pozwalają się ułożyć w wyznaczonym przez nas miejscu. Na dodatek ten mruczek zezwolił na ułożenie na sobie plastrów z ogórka! Widać, że bardzo podobało mu się w domowym spa.

Nawet jeśli sytuacja została wykreowana na potrzeby popularności, ciężko nie wyjść z podziwu, jak udało się udobruchać kota. Jak widać mruczek uwielbia robić to co jego opiekun. Godzi się nawet na domowe spa!

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

Koty

Przeprowadzono badanie nad zachowaniem domowych pupili. Wyniki budzą kontrowersje

Czytaj więcej >

Koty

USA: ogień strawił dom, zwierzęta nie miały gdzie uciec. Pożar zebrał tragiczne żniwo

Czytaj więcej >
kot speszony

Koty

Właścicielka niegrzecznego kota stała się sławna po tym, jak znalazła zaskakujące rozwiązanie problemu

Czytaj więcej >

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >