Swiatzwierzat.pl
drzwi

pixabay/MabelAmber

Żona nakryła męża na nietypowej czynności z kotem. Wideo jest hitem w sieci

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Żona nie mogła uwierzyć, kiedy weszła do sypialni. Jej mąż postanowił zrelaksować się w towarzystwie kota, który wyraźnie był z tego powodu zadowolony. Kiedy kobieta próbowała zabrać mruczka z łóżka, ten zaczął się przeciwwstawiać decyzji.

Pandemia zatrzymała nas w domach, ku uciesze wielu zwierząt. Psy w końcu nie muszą czekać długie godziny na spacer, koty mają towarzysza, który będzie je głaskać i karmić. Pozamykane lokale i usługi zmusiły nas również do zmiany przyzwyczajeń. W wielu krajach nie ma możliwości jedzenia w restauracjach, a usługi spa i fryzjerskie są zamknięte. Jednak jak mówi stare porzekadło, które oczywiście należy brać do siebie z przymrużeniem oka - jak się chce to można. Udowodnił to pewien mężczyzna, który zdecydował się zrobić spa w swoim domu. Zaprosił to tego również kota! 

Dzień spa z kotem

Kiedy ukochana mężczyzny weszła do pokoju, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Jej mąż wypoczywał na łóżku z plastrami ogórków na oczach i w maseczce na twarzy. Relaksował się przy akompaniamencie spokojnej muzyki, a do tego towarzyszył mu kot! Co ciekawe, mruczek leżał pod przykryciem także z ogórkami na oczach. Wspólne spa z mruczkiem? Tego jeszcze nie grali!

- Hej Google, zatrzymaj muzykę - powiedziała kobieta na głos.- Co Ty robisz? - zapytał ją mąż, zdejmując plastry ogórka z oczu.- Co ja robie? Co Ty robisz? - zapytała zdenerwowana kobieta, pokazując ręką na relaksującego się kociaka.

Mąż odpowiedział żonie, że dziś ma dzień spa, który spędza z kociakiem. Kobiecie nie podobało się, zdecydowała się zdjąć ogórka z kota i zabrać go z sypialni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Reakcja kota

Kot wyraźnie zachwycony nie miał zamiaru wychodzić z łóżka i rezygnować ze spa. Kiedy właścicielka próbowała zabrać go z pokoju, mruczek zaczął głośno miauczeć i wystawiać pazurki! Zwierzak stał się nieco agresywny, zaznaczając, że jest mu dobrze, gdzie jest. Żona kompletnie tego nie rozumiała.

Reakcja zwierzaka i zachowanie mężczyzny rozczuliło internautów. Koty rzadko są tak spokojne jak ten, pozwalają się ułożyć w wyznaczonym przez nas miejscu. Na dodatek ten mruczek zezwolił na ułożenie na sobie plastrów z ogórka! Widać, że bardzo podobało mu się w domowym spa.

Nawet jeśli sytuacja została wykreowana na potrzeby popularności, ciężko nie wyjść z podziwu, jak udało się udobruchać kota. Jak widać mruczek uwielbia robić to co jego opiekun. Godzi się nawet na domowe spa!

Zobacz wideo:

Podobne artykuły

Pam Pam

Koty

Kot urodził się z niezwykle rzadką wadą. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat

Czytaj więcej >
kotek

Koty

Myśleli, że uratowali niewidomego kota. Prawda ich zaskoczyła

Czytaj więcej >
Zaniedbany kot

Koty

Schorowany, bezdomny kot zapukał do okna kobiety. Była jego jedynym ratunkiem

Czytaj więcej >
Ulla u weterynarza

Koty

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

Czytaj więcej >
kot w oknie

Koty

Przestraszony kot nie wiedział, dlaczego został sam. Z pomocą przyszli policjanci

Czytaj więcej >
kotki

Koty

Nakryła partnera w łazience z kotami. "Żartujesz sobie? Co Ty zrobiłeś?”

Czytaj więcej >