Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nagrała potyczkę szczurów na parkingu. Walka była zażarta, wszystkiemu przyglądał się kot
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:47

Nagrała potyczkę szczurów na parkingu. Walka była zażarta, wszystkiemu przyglądał się kot

Screen z nagrania
facebook/Cheez Goh

Mówi się, że życiem rządzi przypadek. Przekonała się o tym pewna kobieta, która niespodziewanie stała się świadkiem zaciekłej walki pomiędzy dwoma szczurami. Nie ona jedyna przyglądała się scenie z niedowierzaniem.

Na początku lipca użytkowniczka Facebooka Cheez Goh opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, które wkrótce stało się absolutnym hitem w sieci. Kobieta przypadkiem uchwyciła na filmie walkę pomiędzy dwoma szczurami.

Kot sędziował starciu na pięści?

Jak możemy dowiedzieć się z opisu pod filmem, kobieta wracała późną porą do domu. Zeszła do parkingu podziemnego i kierowała się w stronę swojego samochodu. W pewnym momencie ujrzała dwa szczury, które wzajemnie się prowokowały do ataku.

Kilka sekund później rozgniewane gryzonie skoczyły sobie do gardeł. Nie bacząc na obserwującego ich człowieka, zaczęły tarzać się po podłodze i okładać łapkami.

Co ciekawsze, bijące się zwierzęta z boku obserwował nieco skołowany kot. Przez cały czas trwania bójki mruczek nie odrywał wzroku od gryzoni. Do końca filmu pozostał postronnym obserwatorem i postanowił nie wtrącać się w cudze kłótnie. A może nadzorował bokserską rywalizację?

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta

Zabawny film został wyświetlony blisko milion razy i obecnie ma 1,7 tys. reakcji. Chociaż wydawałoby się, że to koty nie potrafią się ze sobą dogadać, dlatego często dochodzi między nimi do konfliktów, ze szczurami bywa podobnie.

Pozostaje istotne pytanie - czy po zakończonym starciu obu bokserom wagi piórkowej udało się uciec przed kocim sędzią? Tego już niestety się nie dowiemy.

Jeśli nigdy nie widziałeś tak zaciekle walczących szczurów, koniecznie obejrzyj poniższe nagranie.

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Polecane