Swiatzwierzat.pl
youtube/ViralHog

youtube/ViralHog

Nagrała, co owczarek robi z transporterem kota. Wideo bawi do łez

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Psy nie lubią, kiedy się bez nich podróżuje. Zwierzaki niechętnie zostają same w domu. Wyczekują powrotu właściciela, najczęściej wyglądając przez okno lub siedząc pod drzwiami. Pewna kobieta nagrała zachowanie owczarka, który zrobi wszystko, aby tylko nie pozostać samemu. Nawet jeśli ma to wiązać się z niekometowymi warunkami jazdy!

Owczarek niemiecki nie wyobrażał sobie niepojechania w podróż. Choć nie wiadomo, czy właścicielka jechała z nim do parku, czy do weterynarza, pies i nie tak nie chciał pozostawać.

Owczarek zmieścił się do transportera kota

Kobieta przygotowała w bagażniku samochodu dwa transportery. Jeden z nich miał być dla dużego owczarka, drugi dla mniejszego psa lub kota! Ogromny pies nawet nie zastanowił się, w którym miejscu byłoby mu lepiej. Po prostu wskoczył do samochodu, zajmując najlepsze dla siebie miejsce.

Owczarek postanowił wejść od najmniejszego transportera. Choć ledwo zmieścił się do środka, udało mu się nawet obrócić w środku, tak aby mógł wyglądać przez kratkę. Zadowolony z siebie pies ułożył się wygodnie na podłodze. Czekał już na podróż.

Chleb

Boniek przez 7 lat żył przypięty do łańcucha. Jadł tylko suchy chleb

CZYTAJ DALEJ

Nagranie hitem w sieci

Właścicielka nagrała zachowanie zwierzaka i umieściła je w sieci. Na nagraniu słychać śmiech kobiety, która nie może uwierzy w to, co robi jej zwierzak. Zachowanie owczarka tak ją rozbawiło, że postanowiła podzielić się z nim z internautami. Statystyki mówią same za siebie!

Filmik opublikował m.in. kanał Viral Hog na YouTubie. Tam w ciągu miesiąca obejrzało go ponad 200 tys. osób!

- Próbowałam wprowadzić mojego 2-letniego psa Hagena do dużego transportera, a 10-tygodniowego szczeniaka Lorcana do małej klatki. Wtedy Denver 6-letni owczarek zdecydował się wskoczyć do środka do transportera, ale zdecydowanie wybrał ten zły - komentuje właścicielka.

Nagranie rozbawiło internautów. Wielu z nich zwróciło uwagę na zachowanie owczarka, który po całym fakcie jest dumny ze swojego czynu! Choć Denver ma już 6 lat i jest dużym czworonogiem, wciąż drzemie w nim dziecko. Pies nie zdaje sobie także sprawy ze swojej wagi, co jest bardzo urocze.

Zobacz wideo:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >