Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Myślała, że adoptowany pies jej nienawidzi. Problem tkwił w czymś innym
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 24.03.2024 09:17

Myślała, że adoptowany pies jej nienawidzi. Problem tkwił w czymś innym

pies i opiekunka
fot. tiktok/kaleemcgee

Adopcja zwierzaka domowego to szlachetny gest. Nie wszystkie psy i koty mają tyle szczęścia, że od małego przebywają w kochającym domu, gdzie opiekunowie są niemal w stanie uchylić im nieba. Niestety, gdy pies w typie chihuahua o imieniu Max trafił do swojej nowej opiekunki, kobieta była pewna, że pomimo jej wysiłku, czworonóg wcale nie pała do niej sympatia.

Nie tak wyobrażała sobie pierwsze chwile z psem

Kalee to kobieta, która za pośrednictwem TikToka podzieliła się z internautami historią, jaka spotkała ją, gdy adoptowała psa. Max to niewielki mieszaniec. Swoim wyglądem przypomina nieco rasę chihuahua. Była przekonana, że pupil ucieszy się, że w końcu trafił na kogoś, kto zapewni mu kochający dom. Okazało się jednak, że jej wyobrażenie mocno odstawały od rzeczywistości.

Przestraszony psiak ani myślał znaleźć oparcie w jej ramionach, gdy trafił do nowego domu. Wręcz przeciwnie, gdy Kalee coś do niego mówiła, zachowywał się, jakby zupełnie ja ignorował.

Biała lisica odłowiona z parkingu firmy kurierskiej. Internauci drżą o jej los Adoptowała dwa czarne koty. Minęły 3 lata, wygląd jednego całkiem się zmienił

Była pewna, że pupil nie pała do niej sympatią

Max w chwili, gdy trafił do swoich nowych opiekunów ze schroniska miał około 4 lata. Na początku myślała, że to stres, zmiana otoczenia i nowy dom działa na niego w sposób, że niechętnie wchodzi z nią w interakcje. Później zastanawiała się, czy wynika to z tego, że pupil jej zwyczajnie nie polubił.

Dopiero po jakimś czasie opiekunowie Maxa zrozumieli, że piesek nie zna języka angielskiego. Jego poprzedni właściciel musiał szkolić go, jednak podczas tego zwracał się do niego po hiszpańsku.

@kaleemcgee If you judge my laugh that's rude. if you judge my Spanish that's fair. #BetterTogetherChallenge #VansCheckerboardDay #fyp #fypシ #fy #dog #spanish ♬ original sound - KaleeMcGee

Historia psa rozbawiła internautów

Internauci nie kryją rozbawienia całą sytuacją. Trudno nie zaśmiać się na widok psa, który stoi, gdy jego opiekunka zwraca się do niego po angielsku, natomiast, kiedy tylko zmieni język na hiszpański, wykonuje jej każde polecenie. Żeby było jeszcze zabawniej, Kylee musi sprawdzać znaczenie słów w internetowym tłumaczu, ponieważ nigdy nie uczyła się tego obcego języka.

  • “Osoba, która uczy się obcego języka specjalnie dla swojego psa, bardzo mnie wzrusza”,
  • “Myślę, że mój pies też mówi po hiszpańsku! Dostałem go na początku 2021 roku. Też mnie nie słucha. Odtworzył Twój film i zareagował”,
  • “Moi kuzyni właśnie adoptowali psa i aktywnie próbują nauczyć się japońskiego, aby móc się z nim komunikować ze względu na jego poprzedni dom”.

źródło: tiktok/kaleemcgee