Swiatzwierzat.pl
Pitbull

youtube/Lost Won

Mężczyzna śpiewa kołysankę pitbullowi. Pies zasypia mu na rękach, uroczy widok

25 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Opiekun psa rasy pitbull zna niezawodny sposób na to, by jego podopieczny w ciągu kilku sekund odpłynął w ramiona Morfeusza. Wystarczy, że zacznie śpiewać jego ulubioną kołysankę, a czworonogowi w mig zaczynają kleić się oczy i staje się coraz bardziej śp

Dobra kołysanka potrafi zdziałać cuda. W patowych sytuacjach, kiedy wydaje się, że nic już nie jest w stanie uspokoić rozbrykanego łobuziaka, łagodny głos oraz spokojna melodia mogą okazać się kluczem do sukcesu i odzyskania odrobiny spokoju. Przekonał się o tym właściciel szczeniaka, który w błyskawicznym tempie "uśpił" malucha na tylnym siedzeniu samochodu.

Pitbull rozpływa się na rękach jak wosk

Kilka lat temu na platformie Youtube pojawiło się krótkie nagranie z udziałem uroczego psiaka rasy pitbull. Ku wielkiemu zaskoczeniu właściciela, wideo podbiło serca internautów z całego świata i przyniosło zwierzakowi ogólnoświatową sławę. Co jest tego powodem?

Pitbull to duży, silny, muskularny pies, za którym niestety ciągnie się zła sława. Niektórzy są zdania, że psy tej rasy mają naturalne predyspozycje do wzmożonej agresji i nieposłuszeństwa, dlatego nie potrafią im w pełni zaufać. Całkowicie odmiennego zdania są osoby, które mają doświadczenie w opiece nad tymi czworonogami.

Dobrze ułożony i zsocjalizowany pitbull potrafi być doskonałym towarzyszem ze względu na to, że mocno przywiązuje się do swojego właściciela oraz całej jego rodziny. Jest posłuszny, lojalny oraz opiekuńczy w stosunku do najmłodszych. Być może dlatego, że sam w wielu aspektach przypomina dziecko i wymaga ogromu czułości. 

Na popularnym nagraniu widzimy, że młoda suczka o brązowo-białym umaszczeniu w niczym nie przypomina "urodzonego mordercy". Zamiast tego bliżej jej do przytulanki, którą dziecko mogłoby tulić do piersi przed snem, słuchając kołysanki rodzica. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Dobranoc, piesku

Pasażer siedzący na tylnym siedzeniu auta śpiewa swojemu dorosłemu psu, którego trzyma na rękach. Chociaż jego zdolności wokalne pozostawiają wiele do życzenia, suczka nie ma nic przeciwko temu, by właściciel usypiał ją w taki sposób. Dawał mu także buziaki w nosek, co bardzo się pieskowi podobało.

Mężczyzna w swojej piosence mówi jak bardzo kocha psa i jakim jest pięknym zwierzakiem. Czując miarowe uderzenia serca swojego pana oraz słysząc jego łagodny głos, psinka natychmiast zaczyna opadać mu na kolanach. Widać, że walczy ze sobą, by wysłuchać kołysanki do końca, jednak sen ostatecznie wygrywa to nierówne starcie. 

Chyba każdy uwielbia zasypiać w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego wcale nie dziwimy się, że pitbullowi potrzeba było tak niewiele, by zasnąć w samochodzie. Wygląda przy tym jak aniołek! Ciekawe, co mu się śniło? Mamy nadzieję, że nie chrapał zbyt głośno!

Zobacz nagranie:

  • Uratowała porzuconego psa z ulicy. Podziękował jej w najpiękniejszy sposób
  • Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja jest bezcenna (WIDEO)

  • Niewidomy rozpłakał się z bezsilności w pociągu. Bezduszni pasażerowie upokorzyli jego psa przewodnika

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >