Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna śpiewa kołysankę pitbullowi. Pies zasypia mu na rękach, uroczy widok
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 19:07

Mężczyzna śpiewa kołysankę pitbullowi. Pies zasypia mu na rękach, uroczy widok

Pitbull
youtube/Lost Won

Dobra kołysanka potrafi zdziałać cuda. W patowych sytuacjach, kiedy wydaje się, że nic już nie jest w stanie uspokoić rozbrykanego łobuziaka, łagodny głos oraz spokojna melodia mogą okazać się kluczem do sukcesu i odzyskania odrobiny spokoju. Przekonał się o tym właściciel szczeniaka, który w błyskawicznym tempie "uśpił" malucha na tylnym siedzeniu samochodu.

Pitbull rozpływa się na rękach jak wosk

Kilka lat temu na platformie Youtube pojawiło się krótkie nagranie z udziałem uroczego psiaka rasy pitbull. Ku wielkiemu zaskoczeniu właściciela, wideo podbiło serca internautów z całego świata i przyniosło zwierzakowi ogólnoświatową sławę. Co jest tego powodem?

Pitbull to duży, silny, muskularny pies, za którym niestety ciągnie się zła sława. Niektórzy są zdania, że psy tej rasy mają naturalne predyspozycje do wzmożonej agresji i nieposłuszeństwa, dlatego nie potrafią im w pełni zaufać. Całkowicie odmiennego zdania są osoby, które mają doświadczenie w opiece nad tymi czworonogami.

Dobrze ułożony i zsocjalizowany pitbull potrafi być doskonałym towarzyszem ze względu na to, że mocno przywiązuje się do swojego właściciela oraz całej jego rodziny. Jest posłuszny, lojalny oraz opiekuńczy w stosunku do najmłodszych. Być może dlatego, że sam w wielu aspektach przypomina dziecko i wymaga ogromu czułości. 

Na popularnym nagraniu widzimy, że młoda suczka o brązowo-białym umaszczeniu w niczym nie przypomina "urodzonego mordercy". Zamiast tego bliżej jej do przytulanki, którą dziecko mogłoby tulić do piersi przed snem, słuchając kołysanki rodzica. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Dobranoc, piesku

Pasażer siedzący na tylnym siedzeniu auta śpiewa swojemu dorosłemu psu, którego trzyma na rękach. Chociaż jego zdolności wokalne pozostawiają wiele do życzenia, suczka nie ma nic przeciwko temu, by właściciel usypiał ją w taki sposób. Dawał mu także buziaki w nosek, co bardzo się pieskowi podobało.

Mężczyzna w swojej piosence mówi jak bardzo kocha psa i jakim jest pięknym zwierzakiem. Czując miarowe uderzenia serca swojego pana oraz słysząc jego łagodny głos, psinka natychmiast zaczyna opadać mu na kolanach. Widać, że walczy ze sobą, by wysłuchać kołysanki do końca, jednak sen ostatecznie wygrywa to nierówne starcie. 

Chyba każdy uwielbia zasypiać w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego wcale nie dziwimy się, że pitbullowi potrzeba było tak niewiele, by zasnąć w samochodzie. Wygląda przy tym jak aniołek! Ciekawe, co mu się śniło? Mamy nadzieję, że nie chrapał zbyt głośno!

Zobacz nagranie: