Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Mężczyzna przesypiał budzik, więc zostawił na noc włączoną kamerę. Odkrył zadziwiające zachowanie kota
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.08.2022 10:04

Mężczyzna przesypiał budzik, więc zostawił na noc włączoną kamerę. Odkrył zadziwiające zachowanie kota

Kot wyłącza budzik
fot. screen z filmu z monitoringu właściciela kota / YouTube The Dodo

Zachowanie domowych zwierzaków potrafi zaskakiwać. Pewien mężczyzna miał problem z porannym wstawaniem. Mimo ustawianego budzika w dalszym ciągu smacznie spał. Po czasie postanowił przejrzeć nagrania pochodzące z kamery umieszczonej w sypialni. Przecierał oczy ze zdumienia.

Nagranie pochodzące z kamery umieszczonej w sypialni właściciela kota zaskoczyło internautów z całego świata i staje się coraz bardziej popularne. Widzimy na nim, jak kot sprytnie wyłącza dzwoniący budzik.

Mężczyzna przesypiał budzik. Powodem okazał się jego kot

Nie każdy jest rannym ptaszkiem. Wiele osób uwielbia spać, a poranne wstawanie to zmora, której trzeba stawiać czoła niemalże każdego dnia. Pewien mężczyzna o imieniu Aaron zastanawiał się, dlaczego ma problemy z porannym wstawaniem, skoro ustawia budzik.

Pewnego razu postanowił dowiedzieć się, czy jego budzik faktycznie dzwoni i skąd wynikają jego problemy z pobudką. W swojej sypialni zamontował kamerę, która nagrała całą noc jak i poranek. Po odtworzeniu zebranego materiału nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Aaron jest właścicielem kota, którego zdecydował się zaadoptować. Nie spodziewał się, że jego pupil może wykazywać się umiejętnością wyłączania budzika.

Kot wyłączający budzik

Film nagrany w sypialni Aarona zaskakuje. Widzimy na nim moment, w którym zapala się lampka znajdująca się przy łóżku. Jak poinformował sam Aaron, lampka włącza się razem z budzikiem. Z czasem kot nauczył się, że dotknięcie ekranu telefonu wyłącza budzik, co zaczął praktykować.

Uwagę zwraca również fakt, że zwierzę w trakcie nocy wielokrotnie wchodzi na swojego pana. Przytula się, a nawet dotyka jego twarzy. Mimo to mężczyzna ani razu się nie obudził. Podobnie, jak w przypadku dzwoniącego budzika, wyłączanego przez kota.

Nagranie z sypialni Aarona cieszy się coraz większą popularnością i na ten moment obejrzało je już ponad pół miliona osób. Liczne grono komentujących twierdzi, że kot jest wyjątkowo mądry i dba o długi sen swojego pana.

Film z kotem wyłączającym budzik zobaczycie poniżej:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: youtube/the dodo

Tagi: Kot Nagranie