Swiatzwierzat.pl
Majdanowie

instagram/r_majdan

Majdanowie pokazali urocze zdjęcie synka z pupilem. Ich wspólne zabawy zaniepokoiły internautów

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie ujawniają kulisy swojego prywatnego życia. Na profilu należącym do męża "Perfekcyjnej Pani Domu" pojawiło się ostatnio nowe, urocze zdjęcie, które skradło serca ich fanów i jednocześnie wywołało skandal.

Majdanowie ponownie dostarczyli fanom powodów do ekscytacji. Pokazali urocze rodzinne zdjęcie

Już niedługo synek Małgorzaty i Radosława będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Rodzice Henia są z niego niesamowicie dumni, dlatego nie przeoczą żadnej okazji, aby poinformować, co u nich słychać oraz pokazać, jak zmienia się ich najmłodszy członek rodziny.

Wczoraj były bramkarz reprezentacji Polski podzielił się z fanami uroczą fotografią, której głównym bohaterami stał się Henryk oraz buldog angielski o imieniu George. Widzimy na nim, jak chłopiec radośnie pozuje do zdjęcia w towarzystwie pupila, siedząc mu na grzbiecie.

- To już 10 miesięcy od narodzin naszego kochanego synka - ogłosił dumny ojciec pod opublikowanym zdjęciem.

Chociaż większość komentujących zachwalała brzdąca za jego niepodważalny urok osobisty oraz błysk w oku, to części osób nie spodobało się zachowanie jego rodziców. Powodem było sadzanie dziecka na grzbiecie zwierzęcia. Internauci byli rozgniewani, biorąc pod uwagę wrodzone predyspozycje u buldogów do dysplazji stawów biodrowych oraz problemów z kręgosłupem.

Pies biegnący po autostradzie

Piękny gest kierowcy. Zatrzymał ruch, aby pomóc zagubionemu psu

CZYTAJ DALEJ


Nowe zdjęcie Majdanów na Instagramie podzieliło ich fanów

Dla przypomnienia, George stał się podopiecznym jednej z najbardziej rozpoznawalnych rodzin w Polsce w maju 2019 roku. Wówczas Radosław podarował swojej ukochanej wymarzonego pupila, a czworonóg stał się częścią czworonożnej rodzinki, nazywanej "gangiem Majdanów".

Zaledwie rok później na świecie pojawił się Henryk. Chłopcu od pierwszych chwil w rodzinnym domu towarzyszyły zwierzęta, a jak widać po opublikowanym zdjęciu, szczególne miejsce w jego sercu zajął właśnie George. Niestety, niektóre zabawy chłopca z czworonożnym przyjacielem wywołują wiele wątpliwości wśród obserwatorów Majdanów.

- Biedny piesek. To nie koń przecież. A poniżej płacz, że kręgosłup zerwany - skomentowała jedna z internautek pod opublikowanym zdjęciem.

- W ten sposób pokazujemy dziecku, ze z psem może właściwie wszystko. Obrazek przecież jest tak słitaśny, ze nie ma czego się czepiać, ale czy tak samo słitaśny będzie jak pies straci cierpliwość i potraktuje buzie dziecka zębami? - odniosła się do zdjęcia kolejna internautka. - Za głupotę ludzi płacą zwierzęta. Większość tragedii gdzie pies ugryzł dziecko wynikało właśnie z takiego podejścia - dodaje.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >