rozenek i pies
Źródło: instagram/m_rozenek

Rozenek w ogniu krytyki za zdjęcie z buldogiem. "Psów tak się nie sadza, przez to mogą mieć problemy z kręgosłupem"

3 Stycznia 2021

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w sieci fotkami z Nowego Roku. Gwiazda stacji TVN 1 stycznia spędzała na kanapie w piżamie, przytulając się do ukochanego buldoga. Po publikacji zdjęć, w komentarzach zawrzało, a wszystko przez siedzącą pozycję psa! Czy Rozenek źle zajmuje się czworonogiem?

- O taką Polskę walczyłam. Najlepszego w Nowym Roku - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie, a internauci nie pozostawili zdjęć bez odpowiedzi.

Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Gwiazda stacji TVN pokazała zdjęcia, na których buldog o imieniu George siedzi "jak człowiek". Nietypowa pozycja ułożenia mocno podzieliła internautów, którzy nie pozostawili na Rozenek-Majdan suchej nitki. Słusznie?

- Psów się tak nie sadza. Przez to mogą mieć problemy z krengloslupem. Także proszę się najpierw doinformować a potem brać psy [pis. oryginalna] - napisała jedna z obserwatorek Gosi.

Rozenek-Majdan zdecydowała się odpowiedzieć na niepochlebny komentarz. Stwierdziła, że Georga nikt nie sadza, ewentualnie pies - sadza ich! Humorystyczny komentarz zdobył mnóstwo polubień, a wielu fanów stanęło murem za celebrytką.

Kotka trafiła do schroniska z listem przy obróżce. Treść poruszyła wolontariuszy do łezKotka trafiła do schroniska z listem przy obróżce. Treść poruszyła wolontariuszy do łezCzytaj dalej

- Żaden pies nie da się posadzić w pozycji niewygodnej dla niego, daj mu i innym żyć i posadzić rzyć jak chce. Dobrego Roku - czytamy w komentarzach.

Czy pies może siedzieć "jak człowiek"?

O nietypową pozycję buldoga zapytaliśmy weterynarz Magdalenę Welc. Lekarka odpowiedziała, że jeśli pies siedział tak przez chwilę, to nic złego mu się nie stanie. Warto tu dodać, że nie wiemy, ile czasu buldog spędził w tej pozycji, ale nie wygląda jakby działa mu się krzywda. Z pewnością, gdyby pies czuł się niekomfortowo, nie siedziałby w tej pozycji.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielką miłośniczką zwierzaków, często angażując się w akcje charytatywne. Perfekcyjna Pani Domu posiada w domu 3 buldogi, które towarzyszą jej nawet podczas wakacji! Psy Majdanów żyją jak pączki w maśle! Gwiazda i ukochany pozwalają zwierzakom siedzieć przy stole czy spać w łóżkach dzieci.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł