Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Królik nie przestaje rosnąć, pokazała zdjęcie po adopcji i aktualne. "To na pewno królik miniaturka?"
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 26.09.2023 15:12

Królik nie przestaje rosnąć, pokazała zdjęcie po adopcji i aktualne. "To na pewno królik miniaturka?"

Królik
Królik, źródło: tiktok.com/@natalya.nychxlle

Pewna kobieta kilka miesięcy temu spełniła swoje marzenie. Stała się opiekunką rudawego królika. Nazwała go Honey. Jednak ku jej zaskoczeniu, maluch nie przestawał rosnąć. Szybko osiągnął znacznie większe rozmiary, niż spodziewała się tego jego właścicielka. Kobieta postanowiła pokazać internautom, na jakiego olbrzyma wyrósł jej królik. Temat ten zainteresował miliony internautów. 

Postanowiła kupić królika

Natalya od dawna marzyła o posiadaniu królika. Pewnego dnia postanowiła w końcu zrealizować to, czego tak bardzo pragnęła. Kupiła rudawą miniaturkę, której dała na imię Honey. Królik był jeszcze młody, miał nieco podrosnąć. Świeżo upieczona opiekunka kicającego zwierzaka pierwsze dni spędziła na zachwytach nad nowym członkiem rodziny.

Jednak tempo, w jakim nowy pupil kobiety zwiększał swoje rozmiary, przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Natalya nie wierzyła własnym oczom. Do jej kicającego czworonoga szybko przestało pasować określenie “maleńki”. 

fdfds.JPG
Honey miał być niewielkim królikiem, źródło: tiktok.com/@natalya.nychxlle
Ukradła mięso ze sklepu, wszystko na oczach klientów. Gdy poznali powód, zmiękły im serca

Królik nie przestawał rosnąć

Honey rósł jak na drożdżach. Już kilka tygodniu po zamieszkaniu z Natalyią, podwoił swoją początkową masę ciała. Jego klatka szybko okazała się być dla niego za mała. Opiekunce rudzielca wydawało się, że każdego dnia znacznie zwiększa on swoje rozmiary. 

Królik był bardzo przyjazny i towarzyski. Jednak z całą pewnością nie można było określić go mianem miniaturki. Na szczęście jego rozmiary nie wywołały zniechęcenia u opiekunki. 

fsfsd.JPG
Honey jest gigantem wśród królików,  źródło: tiktok.com/@natalya.nychxlle

Królik przerósł niejednego psa

Natalyia postanowiła pochwalić się swoim olbrzymim królikiem na mediach społecznościowych. Filmik zamieszczony na TikToku wzbudził ogromne zainteresowanie wśród internautów. Odtworzono go ponad 25 milionów razy.

Ta historia jest dobrą przestrogą dla tych, którzy zastanawiają się nad nowym zwierzakiem. Warto brać zwierzęta ze sprawdzonych źródeł, aby później nie przeżyć rozczarowania. Niektórzy ludzie handlujący zwierzętami potrafią powiedzieć potencjalnemu klientowi wszystko to, co chce on usłyszeć. Nawet jeżeli nie ma to nic wspólnego z prawdą.

Źródło: tiktok.com/@natalya.nychxlle