Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 17.06.2021 02:00

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Chase ze swoją panią
Instagram/@dontstopmeowing

Czy w kocim świecie istnieje zazdrość? Zwierzęta te nie są przesadnie wylewne w okazywaniu uczuć, jednak potrafią zakomunikować swojemu właścicielowi, kiedy potrzebują jego uwagi. Oczywiście w takich chwilach towarzystwo innych pupili może sprawić, że zazdrosny mruczek poważnie się zezłości. Sami zobaczcie.

Podbicie kociego serca to nie lada wyczyn, który udaje się wyłącznie nielicznym. Wśród szczęśliwców znalazła się opiekunka mruczka o imieniu Chase, który najchętniej nie opuszczałby ramion swojej ukochanej pani.

Kocurek nie umie powstrzymać zazdrości

Właścicielka pręgowanego kocurka zdecydowała się pokazać światu, jak reaguje jej podopieczny w chwilach zazdrości. Złapała za telefon i włączyła nagrywanie.

Wystarczyło, aby kobieta wypowiedziała jedno słowo, aby sprowokować Chase'a do działania. Chodziło oczywiście o imię jej drugiego pupila - Millie.

- Mój kot staje się zazdrosny, kiedy wołam drugiego - napisano na początku filmu.

Żeby nie dopuścić do przykrej konieczności podzielenia się opiekunką ze swoim rodzeństwem, Chase sięgnął po środki ostateczne. Na klipie widzimy, że kładzie łapę na usta kobiety, aby powstrzymać ją przed wywoływaniem imienia innego kota!

Koty nie chcą dzielić się swoją "własnością"

Reprymendy i upomnienia nie podziałały. Chase cały czas próbował uciszyć swoją panią, bijąc na głowę konkurencję. Jednego nie można mu odmówić - jest przy tym tak uroczy, że zdecydowanie zasługuje na pieszczoty i dodatkowe 5 minut przytulania.

Udostępniony przez kobietę krótki filmik na Instagramie dowodzi, że mruczki to rzeczywiście bardzo zaborcze zwierzaki. Niechętnie dzielą się swoimi "rodzicami", przypominając swoim zachowaniem dzieci.

A czy Wy wiedzieliście, że koty mogą być o siebie zazdrosne?

Zobacz nagrania:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!