Swiatzwierzat.pl
kotek i dog niemiecki

facebook.com/HandsomeClarence

Dog niemiecki kontra maleńki kotek. Spotkanie przybrało nieoczekiwany obrót

10 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Mały kotek i ogromny dog niemiecki spotkali się na spacerze. Szybko okazało się, że nie dla wszystkich spotkanie jest przyjemne. Wszystko zostało nagrane i trudno powstrzymać uśmiech na widok tego, co się rozegrało między psem i kotem!

Clarence to ogromny dog niemiecki, który ma własną stronę na Facebooku, prowadzoną przez właścicieli. Wideo z udziałem psa i małego kotka stało się absolutnym hitem social mediów i trudno się temu dziwić - ich spotkanie było przezabawne. 

Dog niemiecki i mały kotek

Dogi niemieckie należą do największych psich ras. Ogromne czworonogi mają jednak bardzo łagodny charakter i choć są pewne siebie, to do nowo poznanych ludzi i zwierząt podchodzą przyjaźnie, choć raczej z dystansem.

Clarence jest tego najlepszym dowodem. Jego pani nagrała spotkanie doga z maleńkim kotkiem, które stało się hitem sieci, a wszystko przez reakcję psa na widok mikroskopijnych rozmiarów mruczka.

Małe, czarne kociątko widoczne na nagraniu jest wyraźnie zaciekawione obecnością olbrzyma. Próbuje do niego podejść, jednak nie jest to takie proste.

Wszystko dlatego, że za każdym razem gdy kotek zbliża się za bardzo do psa, ten ucieka przed nim w popłochu! Czy to możliwe, że boi się malucha, czy może po prostu nie chce zrobić mu niechcący krzywdy?

Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że pies chce się po prostu bawić z maluchem, jednak obaj mają trochę inne wyobrażenie na temat tej zabawy. Zakłopotany kotek w pewnym momencie zbliżył się na tyle, że prawie udało mu się zetknąć nosami z psem, jednak dog znów spanikował i uciekł w podskokach.

Zabawne spotkanie psa z kotem

Nagrywająca kobieta dusi śmiech, ale widać, że ma sytuację pod kontrolą. Choć łagodny pies z pewnością nie skrzywdziłby małego kota, pani jest odpowiednio blisko, by w razie wypadku zainterweniować.

- „W zeszłym roku coś znalazłem, nie byłem do tego czegoś zbyt przekonany, próbowało mnie gonić!” - podpisała wideo zamieszczone na profilu.

Nagranie zyskało setki tysięcy wyświetleń na różnych portalach i kanałach. Internauci zakochali się w łagodnym olbrzymie i licznie komentują całe zajście.

- Hahahaha, to jest całkowicie „zabawowe” zachowanie! Dog nie boi się kociaka, ale desperacko chce się z nim bawić. Szkoda, że kociątko jest zbyt chwiejne, żeby bawić się kimś tak dużym jak dog niemiecki.

- Mały koleżka chce tylko przyjaciela do zabawy.

- Urocze spotkanie!

Zobaczcie sami - trudno nie uśmiechnąć się na widok tej chaotycznej zabawy. Poprawa nastroju gwarantowana!

Zobacz wideo:

[EMBED-3643]

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: facebook.com

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >