Kot na tarasie
Źródło: youtube/Daily Toast

Kot pierwszy raz w życiu widzi śnieg. Jego bezcenna reakcja rozgrzeje serce każdego kociarza

25 Stycznia 2021

Kot jeszcze nigdy wcześniej nie widział śniegu na własne oczy. Kiedy za oknem zaczęły spadać pierwsze płatki, nie mógł przegapić tej okazji. Właściciele ciekawskiego mruczka nagrali przezabawną reakcję zwierzaka. Jego dzikie pląsy z pewnością przypadną Ci do gustu.

Nie da się ukryć, że koty należą do jednych z najbardziej ciekawskich zwierząt, jakie stąpają po naszej planecie. Kochają wściubiać swoje noski we wszystko, co przykuje ich uwagę, a śnieg jest jedną z tych rzeczy, obok których chyba żaden mruczek nie potrafi przejść obojętnie.

Kot po raz pierwszy zobaczył śnieg

Zdaniem wielu osób, w szczególności dzieci, zima bez śniegu to wielka strata. Kiedy głowę dosłownie rozsadzają nam pomysły na zimowe zabawy, a zamiast bielutkiego śniegu, za oknem mamy szary, zimny dzień, to zwykle ciężko wykrzesać z siebie energię do robienia czegokolwiek produktywnego.

Wszystko jednak wskazuje na to, że w tym roku prośby miłośników białych zim zostały wysłuchane. Teraz kiedy w wielu rejonach Polski i świata z nieba sypie śnieg i tworzy wysokie zaspy, ogólna radość może udzielić się nie tylko ludziom, ale i zwierzakom!

Na popularnym forum dyskusyjnym Reddit pewien użytkownik podzielił się nagraniem z udziałem jego zwierzątka. Właściciel młodego kotka o pięknym, szarym futerku dobrze wiedział, że jego pupil zainteresuje się białym puchem za oknem, ponieważ nigdy wcześniej nie miał do czynienia z niczym podobnym.

Autor wideo wypuścili ciekawskiego mruczka na taras, gdzie ten mógł z bliska przyjrzeć się nieznanemu fenomenowi. Jak można było przypuścić, jego reakcja była niemal natychmiastowa.

Marzenia się spełniają. Dziewczynka dostaje upragnionego kotka, jej reakcja wzruszy nawet największego twardzielaMarzenia się spełniają. Dziewczynka dostaje upragnionego kotka, jej reakcja wzruszy nawet największego twardzielaCzytaj dalej

Polowanie na śnieg

Uroczy kiciuś od razu przystąpił do ataku na spadające z nieba śnieżynki. Wesoło skacząc po tarasie, próbował, chociażby dotknąć łapką zamarzniętego deszczu. Szybko jednak przekonał się, że jest on lodowaty w dotyku, ale też nieuchwytny!

Filmik z kocią zabawą na śniegu w szybkim tempie zdobył wielką popularność wśród użytkowników strony. Chociaż został on udostępniony dopiero wczoraj, to od tego czasu zdobył już ponad 30 tysięcy reakcji.

Trzeba przyznać, że 15-sekundowe nagranie dokumentujące wybryki kiciusia to rzecz, która z pewnością jest w stanie łatwiej rozgrzać serce kociarza, niż ciepła herbatka pod kocem w zimne wieczory. Przekonajcie się sami.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: Reddit

Następny artykuł