Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ten kot wygląda jak chodząca kulka lub chomik. Jest przeuroczy
Paulina Talarska
Paulina Talarska 05.08.2019 15:23

Ten kot wygląda jak chodząca kulka lub chomik. Jest przeuroczy

kot
pixabay.com@snowboardinec

Wielbiciele czworonogów będą zaskoczeni, kiedy zobaczą zdjęcia kota egzotycznej rasy o imieniu Zuu. Bardziej przypomina wyrośniętego gryzonia niż typowego mruczka! Natura obdarzyła go wyjątkowym umaszczeniem i długim, pięknym włosiem, a jego grymas na pyszczku rozśmieszy was do łez.

Kot, który wygląda jak mały, słodki chomik. Zuu jest uroczy, a jego okrągłe, puszyste ciałko w ogóle nie przypomina anatomii kota. Nietypowa aparycja zwierzaka podbija świat internetu. Zuu błyskawicznie dołącza do grona kocich gwiazd!

Kot czy chomik?

Zuu to kot egzotycznej rasy długowłosej, który urodził się w 2017 roku. Wychowuje się ze starszym bratem o imieniu Bocco, który także jest przedstawicielem rasy egzotycznej, ale krótkowłosej. Gdy patrzymy na Zuu, widzimy jego zmrużone oczka, małe uszka i okrągłą głowę, dzięki której tak bardzo przypomina chomika.

Jakby tego było mało, pod pyszczkiem widnieje szara plama w kształcie rombu, która sprawia, że zwierzak wygląda jeszcze zabawniej! Wygląda, jakby ciągle był zmęczony lub zdziwiony, co wydaje się niemożliwe, bo Zuu wiedzie błogie, kocie życie.

Gwiazda Instagrama

Profil na Instagramie o nazwie @pechanko_bocco zamieszcza mnóstwo zdjęć kociego rodzeństwa, a obserwuje go już 65 tysięcy osób! Wchodząc na niego, zobaczymy wyjątkowego kociaka w przeróżnych sytuacjach i śmiesznych pozach, które wydają się jeszcze bardziej zabawne przez jego charakterystyczny wygląd.

Widzimy, że koty bardzo się lubią, a cały wspólny czas wykorzystują na zabawę. Rasa ta charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i chęcią do wesołych harców.

Puchaty duet ciągle zyskuje fanów, a my się im nie dziwimy — sami dołączamy do grona wielbicieli uroczego Zuu i jego brata Bocco! Zobaczcie sami, jak uroczo wyglądają.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot

Zuu wygląda zupełnie jak mała puchata kulka lub chomik.

kot

Szybko stał się gwiazdą internetu, dzięki zdjęciom publikowanym na profilu @pechanko_bocco.

kot

Kot egzotycznej rasy długowłosej zauroczy każdego miłośnika zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ten kot śpi zupełnie jak człowiek! Zobaczcie urocze zdjęcia puchatej kulki
  2. Kot po 5 latach wrócił do domu. Jego podróż była niezwykła
  3. Adoptowany pies 11 razy wracał do schroniska. Powód jest nieoczywisty
  4. Puma już gotowała się do ataku, gdy kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł
  5. Biegała po lesie. Nagle z drzewa spadł nowo narodzony kotek

Źródło: koty.pl