Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Puma już gotowała się do ataku, gdy kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.08.2019 14:25

Puma już gotowała się do ataku, gdy kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł

kobieta
Fot.pexels.com

Puma była gotowa do ataku! Całe szczęście kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł, który skutecznie odstraszył dzikie zwierzę. Nie po raz pierwszy okazuje się, że w momencie strachu i paniki, w głowie człowieka rodzą się najlepsze pomysły. Z tym że raczej nikt nie mógłby przypuszczać, że drapieżny kot wystraszy się piosenki Metalliki…

Dla kobiety, która wybrała się na spacer ten wieczór mógł mieć naprawdę tragiczne skutki. Mieszkanka kanadyjskiej wyspy Vancouver w trakcie przechadzki natknęła się na pumę, która najwyraźniej szykowała się do ataku! Odległość między nimi była tak niewielka, że całe życie dosłownie stanęło jej przed oczami!

Puma szykowała się do ataku!

Dee Gallant – bohaterka naszego artykuły, od samego początku, gdy tylko wyszła z domu ze swoim psiakiem, miała nieodparte wrażenie, że ktoś ją śledzi. Czuła się obserwowana i zestresowana. Wszystko stało się jasne w momencie, kiedy przypadkowo spojrzała za siebie.

Okazało się, że podąża za nią… drapieżna puma! Co więcej, zwierzę znajdowało się jedynie kilkanaście metrów od kobiety. Dee Gallant była przerażona i zupełnie nie wiedziała, co ma w takiej sytuacji zrobić!

– Gdy się odwróciłam, puma przykucnęła i zaczęła robić takie drapieżne kroki. Wtedy zaczęłam machać rękami i krzyczałam: Hej, przestań! I tak się stało, ale nadal nie chciała się wycofać, wpatrywała się we mnie i wydawała się mną bardzo zainteresowana – czytamy wypowiedź dziewczyny na portalu kelownanow.com.

Metallica uratowała jej życie

Początkowo kobieta ze wszystkich sił próbowała odstraszyć pumę poprzez nagrywanie jej telefonem. Jej starania okazały się jednak zupełnie daremne. Kiedy już zupełnie zwątpiła, że uda jej się wyjść z tego spotkania bez szwanku, postanowiła podjąć ostatnią próbę ratowania siebie i psa. I chociaż jedyna myśl, jaką miała w głowie wydawała się być zupełnie niedorzeczna i absurdalna… stwierdziła, że zarykuje.

W błyskawicznym tempie przeszukała listę piosenek, które miała na telefonie i bez zastanowienia puściła znany utwór Metalliki o adekwatnym do sytuacji tytule: Don’t Tread on Me.

Pomyślałam, że to najgłośniejsza piosenka, jaką mam w telefonie i prawdopodobnie mogłaby odstraszyć zwierzę. To była także wiadomość, którą chciałam przekazać pumie – wspomina kobieta.

Wystraszona puma schowała się w krzakach

Gdy dzikie zwierzę usłyszało pierwsze dźwięki piosenki… przerażone uciekło. Dee Gallant, szczerze przyznaje, że gdyby tylko miała okazję spotkać któregokolwiek z członków zespołu po stokroć podziękowałaby im za uratowanie jej życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wideo podbija sieć! Kto by pomyślał, że ten oryginalny pomysł zadziała.

Puma

Życie kobiety uratowała piosenka Metalliki!

Puma

Dzikie zwierzęta bywają bardzo groźne i nieprzewidywalne. Kto, by pomyślał, że Puma wystraszy się piosenki Metalliki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”
  2. Koń miał dość wożenia turystów. To, jak się na nich zemścił, rozbawi was do łez
  3. Zabili lwa i zrobili sobie romantyczną sesję przy martwym zwierzęciu. Ludzie są wściekli
  4. Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic
  5. Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie