Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Biegała po lesie. Nagle z drzewa spadł nowo narodzony kotek
Paulina Talarska
Paulina Talarska 05.08.2019 13:20

Biegała po lesie. Nagle z drzewa spadł nowo narodzony kotek

Pola Raksa
facebook.pl/p.raksa.nieoficjalny.album

Kobieta dokonała cudownego odkrycia podczas treningu. Zobaczyła, jak mały kotek spada z nieba prosto na ziemię. Gdy zauważyła lecącego czworonoga, ruszyła mu na pomoc. Dalsze losy kota stały pod znakiem zapytania.

29 lipca, 52-letnia kobieta o imieniu Kendra White biegała na torze Woodhead Lane w Chesterfield, kiedy wydarzyło się coś zaskakującego. Zobaczyła obiekt przypominający małego kota, który spadał z nieba. Podbiegła do niego i schowała w stanik sportowy, a następnie zawiozła do weterynarza. Kot mógł mieć zaledwie kilka dni, ponieważ jego oczy nadal były zamknięte.

Kobieta uratowała małego kotka

Matt Smith, weterynarz, do którego udała się kobieta, nadal opiekuje się małym kociakiem. To cud, że podczas upadku nie doznał żadnych obrażeń. Kobieta wspomina, że gdy biegała, zauważyła kota lecącego po swojej lewej stronie, który po upadku głośno miauczał. Kociak był bardzo mały, co wskazywało na to, że niedawno się urodził. Podejrzewa, że maleństwo wypadło ze szponów drapieżnego ptaka lub wymknęło się z gniazda, dlatego nieznane jest jego pochodzenie i nie wiadomo, gdzie jest jego mama.

Dzięki szybkiej reakcji kot cieszy się zdrowiem

Dzień, w którym znaleziono kota, był niezwykle upalny. Gdyby nie biegająca kobieta, która znalazła czworonoga, kot mógłby przegrzać się na słońcu i umrzeć. Giętkie ciało małego zwierzaka zamortyzowało upadek i to dzięki temu, nic strasznego się nie stało.

Zaraz po przybyciu do weterynarza wypił całą butelkę mleka, które pomoże mu nabrać sił po incydencie. Pracownicy gabinetu nie zastanawiali się długo nad imieniem dla kotka — zgodnie stwierdzili, że miejsce jego pochodzenia będzie idealnie do niego pasowało, dlatego zyskał przydomek Sky.

Kot ma się dobrze, a ludzie, którzy się nim opiekują, mówią, że ma cudowne usposobienie. Dorasta w towarzystwie czwórki przybranych braci, którzy ze względu na swoje duże gabaryty, dają mu motywację do szybkiego przybierania na wadze.

Zobacz zdjęcia:

kobieta

Kobieta zobaczyła, jak mały kotek leci z nieba wprost na ziemię.

kobieta

Jego młode ciało było bardzo giętkie, dlatego nic mu się nie stało.

kobieta

Kobieta zawiozła czworonoga do weterynarza, gdzie dorasta z czwórką przybranych kocich braci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. YouTuber skrzywdził zwierzaka na wizji. Na szczęście został uratowany
  2. Kot wącha garść futerka swojego zmarłego przyjaciela. Jego reakcja zaskoczyła nawet właścicielkę
  3. Kierowca stratował leżącego na drodze psa, po czym odjechał
  4. Kot został wyrzucony na ulicę razem z meblami. Głośno płakał
  5. Kobieta chciała dać nauczkę swojemu byłemu chłopakowi. Ucierpiał ich wspólny pies

Źródło: metro.co.uk