Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot został gwiazdą programu na żywo. Kamery ani trochę go nie speszyły
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 23.11.2021 01:00

Kot został gwiazdą programu na żywo. Kamery ani trochę go nie speszyły

Program na żywo
facebook/Al Jazeera English

Nietypowy gość wkroczył do studia telewizyjnego i przerwał nadawanie programu na żywo. Mowa o kocie Kakutsa, który za wszelką cenę chciał znaleźć się w centrum uwagi. Jak mu poszło przed kamerą? Sami oceńcie!

Jeden z ostatnich programów w gruzińskiej telewizji "Kaukaz" został urozmaicony o nieplanowane pojawienie się puszystego gościa. Nagranie zostało wyemitowane przez telewizję Al Jazeera.

Kot skradł całe show

W trakcie programu prowadzący rozmawiał z gościem na tematy związane z sytuacją gospodarczą i polityczną w kraju. W pewnym momencie na stół, przy którym siedzieli uczestniczy dyskusji, wskoczył kot. Dla zwierzaka to był z pewnością debiut przed kamerami, ale jakże spektakularny! Pupil ekipy filmowej o imieniu Kakutsa zapewne nie zdawał sobie sprawy, że zakłóca program swoją obecnością. Bez cienia skrępowania usadowił się na blacie i z wielką dokładnością zaczął sobie wylizywać futerko. To dopiero pewność siebie!

W studiu zapanowała atmosfera powszechnego rozbawienia. Obaj panowie nie dali po sobie poznać jakiegokolwiek zdenerwowania wynikającego z wpadki na wizji.

- Tak, jesteśmy na żywo, ale wszystko jest dobrze - mówił rozbawiony prowadzący, przyglądając się mruczkowi.

Dołącza do dyskusji? - roześmiał się gość. Prowadzący z pewnością nawet nie podejrzewał, że przyjdzie mu gościć kogoś tak czarującego. Możemy się założyć, że w historii programu żaden gość nie wywołał tyle okrzyków zachwytu przed telewizorami i komputerami, co Kakutsa!

Chwilę później kot został zabrany przez pracownika telewizji, a panowie kontynuowali rozmowę. Jak myślicie, czy częstsze występy zwierzaka podniosłyby oglądalność programu?

Zobacz nagranie:

Źródło: facebook/Al Jazeera English

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami