Swiatzwierzat.pl

youtube.com/lifewithmalamutes

Kobieta pokazuje swojemu psu ciążowy brzuszek. Jego reakcja mówi sama za siebie (WIDEO)

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Kobieta w zaawansowanej ciąży postanowiła przeprowadzić eksperyment na swoich podopiecznym. Usiadła na kanapie i zawołała swojego czworonożnego przyjaciela, aby podzielić się z nim radosną nowiną. Reakcja malamuta na ciążowy brzuszek jest fantastyczna stała się hitem wśród internautów!

Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii jest właścicielką maine coona oraz dwóch ogromnych psiaków rasy alaskan malamute. Phil i Niko, bo tak zwą się owe czworonogi, pełnią rolę pełnoprawnych członków jej rodziny, dlatego kobieta czuła wewnętrzny obowiązek, aby przekazać im nowinę o spodziewaniu się potomka.

Malamut powoli podchodzi do ciężarnej kobiety. Chwilę później dzieje się coś niezwykłego

Wiele osób zastanawia się, jak przygotować psa na pojawienie się dziecka w domu. Otóż okazuje się, że najlepszą metodą jest przyzwyczajanie zwierząt do maleństwa jeszcze w trakcie ciąży. W ten sposób możemy nie tylko skontrolować reakcję pupila, ale także oszczędzić mu niepotrzebnego stresu i uczucia zazdrości.

Właścicielka malamutów wzięła sobie tę radę do serca. Lada dzień jej rodzina miała się powiększyć, więc usiadła na kanapie, nacisnęła nagrywanie w telefonie i pokazała jednemu z psiaków swój ciążowy brzuszek. Reakcja była dosłownie natychmiastowa!

Od pierwszych sekund nagrania widzimy, że pies wcale nie musi być specjalnie zachęcany do obadania nosem i łapkami brzuszka swojej pani. Choć z początku wydaje się być nieco nieśmiały, wykazuje się bardzo przyjaznym nastawieniem i ciekawością.

Pupil nie jest jednak w stanie wiecznie ukrywać swojej nieodpartej radości. Widać, że jest po prostu wniebowzięty na myśl o nowym przyjacielu do wspólnych zabaw!

"Wielkolud" ze złotym sercem

Alaskan malamute jest jedną z najstarszych ras arktycznych używanych do ciągnięcia sań i przenoszenia ładunków, typu wilkowatego. Uwielbia pracować u boku człowieka i nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Niech jednak nie zwiodą Was rozmiary tego puszystego czworonoga. Malamuty może prezentują się groźnie ze względu na to, że są przedstawicielami jednej z największych ras wśród psów, jednak zdecydowanie nie można im odmówić przyjacielskości i pozytywnego nastawienia do ludzi.

W głębi serca są rozkoszne niczym pluszowe misie i zazwyczaj nie przejawiają agresji. Dlatego też psiak udokumentowany na nagraniu łagodnie trąca nosem brzuszek swojej pani, nie chcąc skrzywdzić jej maleństwa. Pewnie już nie może doczekać się dnia, w którym wreszcie zobaczy swoje przyrodnie "rodzeństwo"!

Urocza sytuacja została uwieczniona na filmiku, który trafił do sieci. Od czasu publikacji został odtworzony blisko 120 tysięcy razy. Wideo możesz obejrzeć poniżej. Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected].  Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta.  Bądź z nami! 

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!
Czytaj więcej >

Pozostałe

Ta zagadka doprowadza każdego do szaleństwa. Mało kto potrafi znaleźć kota na półce z książkami
Czytaj więcej >

Pozostałe

Alarm w Warszawie, dziecko i pies poparzone tajemniczą substancją. "Na wszelki wypadek niczego nie dotykajcie"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Za zamkniętymi drzwiami dopuścił się okropnego czynu, wszystko nagrał. "Nie tylko pies był ofiarą"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Zamiast gadżetów na komunię poprosił o wyjątkowy prezent. Piękny gest chłopca wzruszył tysiące osób
Czytaj więcej >

Pozostałe

Adam Zagalski nie żyje, wolontariusz i twórca bloga "Podróż na cztery łapy". Zginął w wypadku
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]