Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta pokazuje swojemu psu ciążowy brzuszek. Jego reakcja mówi sama za siebie (WIDEO)
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 19.04.2021 02:00

Kobieta pokazuje swojemu psu ciążowy brzuszek. Jego reakcja mówi sama za siebie (WIDEO)

Malamut ze swoją panią
youtube.com/lifewithmalamutes

Kobieta w zaawansowanej ciąży postanowiła przeprowadzić eksperyment na swoich podopiecznym. Usiadła na kanapie i zawołała swojego czworonożnego przyjaciela, aby podzielić się z nim radosną nowiną. Reakcja malamuta na ciążowy brzuszek jest fantastyczna stała się hitem wśród internautów!

Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii jest właścicielką maine coona oraz dwóch ogromnych psiaków rasy alaskan malamute. Phil i Niko, bo tak zwą się owe czworonogi, pełnią rolę pełnoprawnych członków jej rodziny, dlatego kobieta czuła wewnętrzny obowiązek, aby przekazać im nowinę o spodziewaniu się potomka.

Malamut powoli podchodzi do ciężarnej kobiety. Chwilę później dzieje się coś niezwykłego

Wiele osób zastanawia się, jak przygotować psa na pojawienie się dziecka w domu. Otóż okazuje się, że najlepszą metodą jest przyzwyczajanie zwierząt do maleństwa jeszcze w trakcie ciąży. W ten sposób możemy nie tylko skontrolować reakcję pupila, ale także oszczędzić mu niepotrzebnego stresu i uczucia zazdrości.

Właścicielka malamutów wzięła sobie tę radę do serca. Lada dzień jej rodzina miała się powiększyć, więc usiadła na kanapie, nacisnęła nagrywanie w telefonie i pokazała jednemu z psiaków swój ciążowy brzuszek. Reakcja była dosłownie natychmiastowa!

Od pierwszych sekund nagrania widzimy, że pies wcale nie musi być specjalnie zachęcany do obadania nosem i łapkami brzuszka swojej pani. Choć z początku wydaje się być nieco nieśmiały, wykazuje się bardzo przyjaznym nastawieniem i ciekawością.

Pupil nie jest jednak w stanie wiecznie ukrywać swojej nieodpartej radości. Widać, że jest po prostu wniebowzięty na myśl o nowym przyjacielu do wspólnych zabaw!

"Wielkolud" ze złotym sercem

Alaskan malamute jest jedną z najstarszych ras arktycznych używanych do ciągnięcia sań i przenoszenia ładunków, typu wilkowatego. Uwielbia pracować u boku człowieka i nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Niech jednak nie zwiodą Was rozmiary tego puszystego czworonoga. Malamuty może prezentują się groźnie ze względu na to, że są przedstawicielami jednej z największych ras wśród psów, jednak zdecydowanie nie można im odmówić przyjacielskości i pozytywnego nastawienia do ludzi.

W głębi serca są rozkoszne niczym pluszowe misie i zazwyczaj nie przejawiają agresji. Dlatego też psiak udokumentowany na nagraniu łagodnie trąca nosem brzuszek swojej pani, nie chcąc skrzywdzić jej maleństwa. Pewnie już nie może doczekać się dnia, w którym wreszcie zobaczy swoje przyrodnie "rodzeństwo"!

Urocza sytuacja została uwieczniona na filmiku, który trafił do sieci. Od czasu publikacji został odtworzony blisko 120 tysięcy razy. Wideo możesz obejrzeć poniżej. Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!