Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:44

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

BeFunky-collage - 2021-08-07T201202.006
Twitter.com @BBCSport / Instagram.com @madewithlovebytomdaley

Tom Daley dopiero co zdobył czwarty w karierze złoty medal olimpijski w skokach do wody, a już znowu wzbudził sensację. Tym razem jednak nie chodzi o osiągnięcia sportowe. Kamery przyłapały sportowca na czymś zupełnie zaskakującym!

Oczy całego świata zwrócone są na Tokio, gdzie trwają olimpijskie zmagania. Właśnie rwała transmisja z finału kobiecych skoków do wody, gdy kamera brytyjskiej telewizji BBC skierowała się na trybuny. Obiektyw uchwycił cos niebywałego.

Nie do wiary, co robił z rękami

Zmagania koleżanek po fachu śledził Tom Daley, brytyjski skoczek, który zdobył już cztery złote medale olimpijskie. Kamera BBC uchwyciła go jednak w trakcie nietypowej czynności. Świat na moment wstrzymał oddech, ale już po chwili wszystko stało się jasne.

Tom Daley szydełkował! To nietypowe zajęcie stało się hobby sportowca w czasie zeszłorocznego lockdownu. Daley okazał się bardzo zdolnym tkaczem.

Na swoim Instagramie pochwalił się licznymi swetrami, szalikami, narzutami i pokrowcami, które z dużą wprawą i wdziękiem wydziergał w przerwach między zawodami.

Sweterek dla Izzy

Kiedy reporterzy BBC dopadli Toma i zapytali, co tym razem dziergał, medalista odparł, że to sweterek dla psa. Rzeczywiście, Tom Daley bardzo lubi wyszywać ubranka dla czworonogów własnych i cudzych. Na jego Instagramie możemy zobaczyć kilka uroczych zdjęć, przedstawiających pieski w ręcznie wykonanych przez olimpijczyka wdziankach.

Najsłynniejszą "klientką" Toma jest suczka Izzy, jedna z psich gwiazd Instagrama. Izzy słynie z zamiłowania do niezwykłych kreacji:

(Instagram.com @izzythe.frenchie)

Niezwykły talent olimpijczyka

Tom Daley wyszył także specjalny pokrowiec na swój czwarty złoty medal, zdobyty w ostatnich dniach w Tokio. Ma też na koncie wiele kurtek i szalików. Wyglądają jak spod igły profesjonalnego krawca.

Być może po zakończeniu kariery sportowej Tom Daley otworzy własną przędzalnię swetrów.

Chcielibyście dostać ręcznie szyty sweter Toma?

Zobaczcie zdjęcia szydełkującego olimpijczyka i jego niezwykłych kreacji:

Źródło: Instagram.com @madewithlovebytomdaley

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!