Swiatzwierzat.pl
Zoey i Bambi

Instagram / patpollifronemusic

Jelonek szukał pomocy, jego nową mamą została suczka. Internauci oszaleli na punkcie niezwykłych nagrań

30 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Pat Pollifrone jest muzykiem i mieszka na farmie w amerykańskim stanie Tennessee. Żyje blisko natury, więc niejedno widział. Jednak to, co zdarzyło się tego ranka, zadziwiło nawet jego.

Na podjeździe Pata siedział mały jelonek. Pat rozpoznał go od razu, bo już raz go spotkał i przeniósł z powrotem do lasu.

upał

Niezwykła akcja ratunkowa w Kanadzie. Zmarły setki zwierząt, ludzie ruszyli z pomocą

CZYTAJ DALEJ

Bambi znalazł nowy dom...

- Wygląda na to, że od teraz mieszkamy z jeleniem - napisał mężczyzna na Instagramie, załączając zdjęcie małego jelonka.

Zwierzątko najwyraźniej szukało pomocy ludzi. Wszystko wskazywało na to, że zostało osierocone lub odłączone od stada i nie chciało wracać do lasu. Co więcej, Pat zauważył u jelonka infekcję oka.

Mężczyzna postanowił przygarnąć zwierzątko, któremu nadał jakże oryginalne imię Bambi, na cześć bohatera słynnego filmy Disneya. Pousuwał mu z okolicy oka kleszcze, drzazgi, i spryskał skórę specjalnym środkiem dezynfekującym. Już następnego dnia Pat pochwalił się na Instagramie, że jelonek wygląda wiele lepiej.

... i nowa najlepszą przyjaciółkę

Jednak to dopiero reakcja psa Pata, suczki imieniem Zoey, podbiła serca internautów. Okazało się, że Zoey przygarnęła jelonka jak swoje przybrane dziecko.

Pat opublikował na Instagramie liczne nagrania i zdjęcia, ukazujące, jak Zoey troskliwie opiekuje się dochodzącym do siebie jelonkiem. Suczka wyluzuje mu pyszczek, a także tuli zwierzątko do siebie, jakby chciała dodać mu otuchy i zapewnić, że znalazł wreszcie bezpieczny dom.

- Słodkość tych dwojga trudno opisać - stwierdził Pat pod jednym ze zdjęć, ukazującym, jak Zoey tuli do siebie Bambiego.

Także internauci nie mogą się na patrzeć na posty Pata, ukazujące przyjaźń Zoey i Bambiego.

- Zoey odnalazła swoje życiowe powołanie, opiekę nad małymi jelonkami. To takie słodkie! - napisała jedna z internautek w komentarzu pod instagramowym postem Pata.

- Zoey przestawiła się w pełni na tryb maminej opieki. Tyle miłości! - czytamy w innym komentarzu.

Zoey to suczka o złotym sercu

Pat zapewnił internautów, że dobrze zajmuje się jelonkiem, który z apetytem pałaszuje kozie mleko, a Zoey nieustannie dotrzymuje Bambiemu towarzystwa.

- Jeśli Bambi będzie chciał wrócić do lasu, droga wolna - napisał Pat na Instagramie. - Na razie chyba mu u nas dobrze.

Zoey to urocza suczka, urodzona w 2009 r. Psina ma swoje własne konto na Instagramie, na którym znajduje się wiele zdjęć, filmów i relacji z jej życia. Warto je obejrzeć, większość jest przeurocza.Źródło: Instagram / patpollifronemusic / couchpotato_zoe

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >