Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Janusz Chabior przedstawił nowego członka rodziny. Aktor adoptował kolejnego psa
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 31.05.2022 14:03

Janusz Chabior przedstawił nowego członka rodziny. Aktor adoptował kolejnego psa

Chabior
Fot. instagram.com/januszchabior/

Janusz Chabior i jego żona Agata Wątróbska niedawno pożegnali ukochanego czworonoga Batmana. Teraz znów przygarnęli pod swój dach psa w potrzebie. Henio pochodzi z Ukrainy i jest po przejściach. Po tylnych łapkach przejechał mu rosyjski czołg.

Janusz Chabior wraz z żoną Agatą zdecydowanie należą do tych osób, których serca biją dla zwierząt. Aktor wiele lat temu przygarnął psa Batmana na planie filmu "Kilka prostych słów", z którym był bardzo zżyty. W dniu jego 59 urodzin pupil zmarł po 22 latach życia (Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Jak się okazuje, po trzech miesiącach dom aktora znów wypełniło radosne szczekanie.

Janusz Chabior przygarnął psa z Ukrainy

Janusz Chabior opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją żoną Agatą i ich nowym członkiem rodziny, Heniem. Jest nim uroczy czarny pies o pięknych błękitnych oczach. Aktor w poście napisał, że "Batman zadziałał astralnie" i podesłał im Henia.

Nasza nowa rodzina. Batman nasz przemyski Trójnóg berneński mawiał: nie martwcie się, że mnie zabraknie. Życie nie znosi pustki – napisał aktor w poście na Instagramie.

Pies miał zmiażdżone łapy przez rosyjski czołg

Uroczy kundelek o imieniu Henio pochodzi z Ukrainy i jak można się domyślać, jego historia nie jest wesoła. Podczas toczącej się tam wojny rosyjski czołg przejechał mu po tylnych łapach.

Skurczybyk kochany zadziałał w kosmosie i podesłał nam Henia. Henia, który też jest przejechany przez życie. Henia, któremu ruska inwazja w Ukrainie zmiażdżyła gąsienicami tanka tylne łapy – napisał aktor.

Uraz był na tyle poważny, że zwierzęciu groziła nawet amputacja jednej z kończyn. Na szczęście lekarze uratowali obie łapki Henia, który teraz dochodzi do siebie pod czułą opieką aktorów.

– Pewnie już nigdy nie będzie mu dane występować w balecie, ale na Męskie granie na pewno pojedziemy – żartuje aktor.

Widać, że Henio skradł już serca aktorów, którzy dali mu ciepły i kochający dom. Niektórzy uważają, że adopcja nowego zwierzaka w chwili, kiedy jesteś smutny i rozżalony po stracie poprzedniego, to zbyt pochopna decyzja. Niemniej jednak tym razem możemy na to przymknąć oko.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram.com, noizz.pl