Swiatzwierzat.pl > Koty > Ile kotów chowa się na drzewie? Zagadka nie daje spać po nocach, mało kto potrafi zliczyć wszystkie
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 21.11.2023 09:33

Ile kotów chowa się na drzewie? Zagadka nie daje spać po nocach, mało kto potrafi zliczyć wszystkie

Koty na drzewie
Koty na drzewie, źródło: thedodo.com @Nathalia Santos

Pewna kobieta dostrzegła, że jest obserwowana przez co najmniej kilka istot, które stłoczyły się na drzewie. Mruczki były tak blisko siebie, że ciężko było je policzyć. Czujnie śledziły wzrokiem wszystko, co działo się pod nimi. Sprawdź, czy jesteś w stanie podać prawidłową liczbę kotów stłoczonych na drzewie. Nawet autorka zdjęcia miała z tym problem.

Czuła, że ktoś ją obserwuje. Nie myliła się, patrzyło na nią stado gapiów

Nathalia Santos szła rankiem do pracy, kiedy poczuła, że ktoś ją obserwuje. Kobieta zaczęła dokładnie rozglądać się po okolicy i dopiero kiedy skierowała swój wzrok w stronę drzew, zrozumiała, że faktycznie ktoś intensywnie się jej przygląda. Co więcej, w jej stronę była skierowana więcej niż jedna para oczu. 

Kilka metrów nad jej głową urocze kociaki znalazły dla siebie doskonałe miejsce do obserwowania najbliższej okolicy. Kobieta zdziwiła się, że zwierzęta zebrały się w tak nietypowym miejscu. 

Ekspertka zdradza 6 ras psów, które nienawidzą być same. Tęsknota za opiekunem może być dla nich śmiertelna

Ile kotów ukryło się na drzewie? Łatwo o pomyłkę

Kobieta była obserwowana przez co najmniej kilka kotów, które ukryły się na tym samym drzewie, tuż obok siebie. Wiedziała, że te zwierzęta z reguły wolą spędzać czas samotnie w ulubionych kryjówkach, natomiast mruczki-podglądacze stanowiły odstępstwo od tej reguły. Każdy z nich zajął własną gałąź i akceptował bliskość współtowarzyszy. 

Nathalie długo próbowała policzyć wszystkie koty siedzące na drzewie, dlatego postanowiła uwiecznić na zdjęciu koci punkt obserwacyjny. 

jjytu.JPG
Ile kotów widzisz na drzewie? Źródło: thedodo.com @Nathalia Santos

Wiele osób nie jest w stanie określić, ile kotów widzi na zdjeciu

Kobieta po kilku próbach liczenia poddała się, ponieważ za każdym razem wychodził jej inny wynik. Koty nie ułatwiały obliczeń, ponieważ co chwilę któryś z czworonogów nieco zmieniał swoje miejsce. 

Niektóre kociaki siedziały jeden na drugim, przez co wyglądało to jeszcze bardziej komicznie. Nathalie postanowiła rzucić wyzwanie swoim znajomym oraz internautom. Dlatego udostępniła w sieci internetowej zdjęcia kotów na drzewie, po czym zadała kluczowe pytanie: ile kotów jest na zdjęciu?

Część osób twierdzi, że to zagadka, której nie da się rozwiązać. Z kolei inni są przekonani, że są w stanie podać właściwą odpowiedź. Ile kotów na zdjęciu widzisz Ty?

jytu.JPG
Zagadka: policz wszystkie koty. Źródło: thedodo.com @Nathalia Santos

Źródło: woopets.fr