dwa husky na łóżku
Źródło: youtube.com/Jake Maddocks

Nagrano zawziętą kłótnię dwóch husky. Trudno powstrzymać śmiech, o co poszło?

4 Lutego 2021

Właściciel nagrał zawziętą sprzeczkę dwóch husky. Trudno powstrzymać się od śmiechu patrząc na to, co wyprawiają. O co mogą się kłócić? Cokolwiek to jest, oba psy wyraźnie mają bardzo podzielone zdania.

Husky to chyba najgłośniejsza rasa, jaka istnieje. Nie bez powodu ich właściciele tak często nagrywają ich wygłupy i publikują je w sieci. Te dwa psy wyraźnie nie zgadzają się co do jakiejś kwestii. Na nagraniu widać naprawdę zawziętą dyskusję!

Husky się kłócą

Na krótkim wideo opublikowanym w serwisie YuTube widzimy, jak dwa rozłożone na łóżku husky ostro się sprzeczają. Nagranie uzyskało już setki tysięcy odsłon, a internauci zastanawiają się, o co mogło pójść!

- Niedawny viralowy film o husky, w którym dwa psy prowadzą dogłębną dyskusję. O co chodzi? Podatki? Dziewczyny? Nikt nie wie - głosi podpis pod filmem.

Oba psy są wyraźnie niezadowolone. Najpierw odzywa się mniejszy, czarnobiały husky, a na krótkie szczeknięcie jego kolega odpowiada głośnym ujadaniem.

Sprzeczka jest zaciekła, a nagrywający podopiecznych właściciel nie może powstrzymać się od śmiechu. Na samym końcu jeden z psów odwraca się obrażony tyłem do drugiego.

Gdy Linda umierała, obok cierpiała słonica Kinga. „Zaczęła walić trąbą w kraty, wchodzić na nie”Gdy Linda umierała, obok cierpiała słonica Kinga. „Zaczęła walić trąbą w kraty, wchodzić na nie”Czytaj dalej

Husky podbiły serca internautów

Po chwili drugi pies zaczyna się przymilać do obrażonego husky, jakby chciał przeprosić, że tak ostro zareagował! Pod nagraniem toczą się spekulacje, czego mogła dotyczyć kłótnia.

- Zastanawiam się, czy kłócą się o pieniądze, dzieci, kredyt hipoteczny...?

- Obaj mieli mocne argumenty!

- Na końcu ten po lewej mówi: „No dalej. Nie bądź taki”.

- Ten film wymaga napisów! Może chodzić dosłownie o wszystko.

Niestety nigdy nie dowiemy się, o co tak naprawdę pokłóciły się husky. Nie można im jednak odmówić uroku, a sobie uśmiechu - wideo od razu poprawia humor!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł