Swiatzwierzat.pl
Ponowne "spotkanie" z ukochanym koniem

instagram/luisazissman

Gwiazda brytyjskiego "Big Brothera" oddała konia do wypchania. Obłęd czy akt wielkiej miłości?

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

33-letnia Luisa Christina Zissman, znana z trzynastej edycji brytyjskiego programu Celebrity Big Brother, jest wielką miłośniczką koni. Niestety, w ostatnim czasie musiała pożegnać się ze swoim ukochanym wierzchowcem - Madrono. Zwierzę nagle zachorowało i wkrótce później odeszło. Załamana tym faktem gwiazda postanowiła zatrzymać go przy sobie nawet po śmierci.

Blisko pięć lat temu życie brytyjskiej influencerki było pełne bólu i cierpienia. Wówczas Luisa przekazała smutne wieści o śmierci jej bliskiego przyjaciela - ukochanego konia nazywanego Madrono.

Celebrytka przeżyła wielką tragedię. Straciła ukochane zwierzę

U zwierzęcia zdiagnozowano nieuleczalny nowotwór skóry. Zissman z ciężkim sercem postanowiła oszczędzić mu cierpienia i zdecydowała się go uśpić.

Chociaż koń nie żyje już od dłuższego czasu, nie oznacza to, że wspomnienia o nim poszły w niepamięć. Uczestniczka "Big Brothera" nie zapomniała o swoim pupilu i w ostatnim czasie poinformowała swoich fanów o zakończeniu prac nad przywróceniem Madrono "do życia".

Jak niedawno wyjawiła, ciało białego ogiera zostało przekazane w ręce eksperta w dziedzinie taksydermii. Simon Williamson, zajmujący się wypychaniem zwierząt, stanął na wysokości zadania i po latach zaprosił celebrytkę po odbiór Madrono.

Piesek

Niewielki kundelek podszedł do obcych ludzi. Miał tylko jedną prośbę

CZYTAJ DALEJ

Po latach odebrała spreparowanego konia. Relację opublikowała na Instagramie

Ponowne "spotkanie" Luisy oraz ukochanego pupila zostało uwiecznione na nagraniu, które trafiło na profil gwiazdy na Instagramie. Widzimy na nim, że kobieta zalewa się łzami i przytula się do ciała swojego dawnego przyjaciela.

Chociaż w tamtej chwili wyraźnie poruszonej Brytyjce brakowało słów, aby wyrazić swoje wzruszenie i zachwyt, wszystko wyznała później w opisie pod filmem.

- Jesteś już w domu, mój piękny Madrono. Mój najpiękniejszy, oszałamiający, majestatyczny koń. Dziękuję, Simon, wspaniale uchwyciłeś jego istotę. Ponowne ujrzenie go dzisiaj było niesamowite. Jest doskonały, jego życzliwe oczy są dokładnie takie same, ta piękna grzywa jest po prostu doskonała - wspomina gwiazda Big Brothera.

Trzeba przyznać, że efekt rzeczywiście robi niemałe wrażenie. Koń już na zawsze będzie wyglądał jak za czasów swojej świetności i stanie w honorowym miejscu w domu celebrytki. Niemniej jednak część internautów była bardzo zaskoczona, a nawet wzburzona, takim sposobem radzenia sobie z żałobą.

- Wiem, że jestem dziwna. Wiem, że to nie jest normalne, ale odkąd dowiedziałam się, że Madrono ma czerniaka, byłam zdruzgotana. Teraz zajmie honorowe miejsce w holu mojego nowego domu - wyjaśnia właścicielka spreparowanego wierzchowca.

To nic nadzwyczajnego, że przywiązujemy się do naszych zwierząt tak bardzo, że czasem zastępują nam oni prawdziwych przyjaciół. Czy zatem chęć zatrzymania ulubieńca nawet po jego śmierci jest przejawem wielkiej miłości, czy może zakrawa już o obsesję? Oceńcie to sami. 

Zobacz nagranie i zdjęcia:Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >