Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 09.04.2020 21:33

Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

golden retriever
fot. youtube.com/ aidens08mom

Golden retriever to wspaniała rasa, która słynie z łagodności i niezwykłego kontaktu ze swoim opiekunem. Pewni właściciele postanowił nagrać przezabawną rozmowę ze swoim pupilem, który ani myśli ruszyć się z kanapy i na dodatek głośno argumentuje swoje zdanie!

Golden retriever jest bohaterem zabawnego nagrania, w którym zajmuje miejsce na kanapie należące do swojego właściciela i nie ma zamiaru się z niego ruszyć. Filmik bawi do łez, a każdy właściciel psa z pewnością pamięta podobną sytuację z własnego życia!

Golden retriever nie chce się ruszyć z kanapy

Pies postanowił zająć ulubione miejsce swojego pana na kanapie. Mimo próśb nie ma zamiaru go opuścić. Właściciel zaczyna rozmawiać ze swoim psiakiem, który ani myśli odpuścić! Głośnym szczekaniem odpowiada na zaczepki właściciela, przez co powstaje naprawdę śmieszna rozmowa. Jego pan postanowił chwycić za telefon i nagrać śmieszne zachowanie psa, który pozostaje obojętny nawet na próby przekupstwa.

Właściciel proponuje pupilowi spacer do parku i zobaczenie się z jego najlepszym psim przyjacielem, ale ten pomysł wydaje się psu zupełnie nieatrakcyjny – albo domyśla się, że to propozycja bez pokrycia, która ma go zachęcić do opuszczenia kanapy. Jak się okazało, skuteczny był jeden sposób. Dopiero gdy pies pomyślał, że ktoś znajduje się przy drzwiach, zszedł z ukochanej kanapy.

  1. Golden retriever orientuje się, że jego właściciele płaczą. Próbuje ich pocieszyć z całych sił
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć

Czy zwierzęta z nami rozmawiają?

Nie ulega wątpliwości, że z upływem czasu bardzo przywiązujemy się do naszych zwierząt, tak samo zresztą jak one do nas. Łapanie kontaktu z psem czy kotem nie tylko musi wiązać się z przytulaniem, czy głaskaniem. One też lubią sobie z nami pogadać! Wszystko zależy od tego, jak nauczą się z nami komunikować. Szczekanie u psów jest jednym z ich ulubionych środków komunikacji.

Szczekając, chcą zwrócić naszą uwagę, albo na samych siebie, albo na coś, co zauważyły. Jeśli je tego nauczymy, mamy szansę na prawdziwą rozmowę z naszym pupilem, która może rozbawić do łez. Naukowcy badali już zagadnienie, czy psy naprawdę rozumieją ludzką mowę. Okazało się, że tak! Prof. Julia Fischer z Max-Planck-Institut für evolutionäre Anthropologie w Lipsku przeprowadziła badania na psie, który jak się okazało, rozróżniał aż 200 słów. Potrafił wśród zabawek, których nazwy znał, odnaleźć tę, o którą został poproszony. Te badania rozpoczęły kolejne w tej dziedzinie, które potwierdzały, że zwierzaki naprawdę rozumieją ludzką mowę. A psy są w tej umiejętności przodujące!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

golden retriever

Pies ani myśli zejść z kanapy. Żadne prośby jego pana na niego nie działają.

golden retriever

Pies pozostawał obojętny na wszelkie propozycje swojego pana.

Ten pies bawi do łez:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky został wychowany przez koty. Teraz myśli, że jest jednym z nich, zadziwiające zdjęcia
  2. Mężczyzna zmienił kota w superbohatera. Miał świetny pomysł
  3. Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć
  4. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  5. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

źródło:pawmygosh.co