Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Gadżet dla zwierząt z Action idealny na ciepłe dni. Bezpieczna rozrywka za grosze
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 18.05.2024 14:27

Gadżet dla zwierząt z Action idealny na ciepłe dni. Bezpieczna rozrywka za grosze

Action
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, canva/Spiritze

Słońce na dobre rozgościło się w Polsce i swoimi gorącymi promieniami motywuje nas do aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. W takie dni warto także pomyśleć o swoim pupilu. Sklepy sieci Action nie zwalniają tempa i ponownie kuszą posiadaczy zwierząt swoim atrakcyjnym asortymentem. Ten gadżet świetnie sprawdzi się na ciepłe dni, a przy tym kosztuje niewiele.

Psy potrzebują aktywności na świeżym powietrzu

Aktywnie spędzony czas z pupilem na świeżym powietrzu to istotny element zrównoważonego życia, zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Wpływa korzystnie nie tylko na zdrowie, ale także pomaga w budowaniu bądź wzmacnianiu więzi z psem.

Ograniczanie się do kilku krótkich spacerów z czworonogiem w ciągu dnia to dla niego zdecydowanie za mało. Istnieje wiele innych sposobów na aktywnie spędzony czas za zewnątrz. Oczywiście należy przy tym przede wszystkim uwzględnić jego wiek oraz stan zdrowotny. Jeśli jednak nic nie stoi na przeszkodzie, pamiętaj, że tak naprawdę ogranicza cię tylko wyobraźnia. Poza wspólnym bieganiem, zabawami interaktywnymi czy wspólnymi wycieczkami na łono natury możesz zaproponować swojemu pupilowi zabawy w wodzie. A do tego świetnie sprawdzi się nowy gadżet, który jest już dostępny do zakupu w sklepach sieci Action.

Gdy czas się pożegnać. Kiedy można poddać zwierzę eutanazji? Od tych 3 reguł nie ma wyjątku "Dla mojej umierającej żony mogłem zrobić wszystko". Przyłapała ich pielęgniarka

Produkt z Action dla zwierząt idealny na ciepłe dni

Na sklepowych półkach w Action pojawił się kolejny genialny produkt dla zwierząt. Będzie nim zachwycony każdy z czworonożnych towarzyszy. Dzięki swojemu zastosowaniu z pewnością sprawi mu wiele uciechy podczas aktywnej zabawy w wodzie.

Mata dla zwierząt z rozpylaczem wody z Action to gadżet idealny na ciepłe dni dla zwierząt domowych, który dostarczy im przyjemnego uczucia ochłodzenia. Jej instalacja jest niezwykle prosta — wystarczy podłączyć ją do węża ogrodowego, ustawić odpowiednie ciśnienie i gotowe! Pies może stać bądź leżeć w środku wodnej maty i będzie zraszany przyjemnymi strumieniami wody wylatującej z bocznych krawędzi produktu. Przyznacie, że brzmi świetnie?

Szczegółowe informacje na temat maty wodnej z Action

Wodna mata do zabawy występuje w różnych letnich wariantach kolorystycznych i wykonana jest z plastiku. Ma kształt koła o średnicy 100 centymetrów, zapewniając przy tym wystarczającą ilość miejsca nawet dla psów dużych ras. Jednocześnie jest łatwa do przechowywania i transportu.

Przeznaczona jest do użytkowania na zewnątrz, dlatego świetnie sprawdzi się w ogródku bądź tarasie. Mata dla zwierząt z rozpylaczem wody to genialny pomysł na bezpieczną rozrywkę za grosze. Gadżet możemy nabyć w sklepach Action za jedyne 20,89 złotych. Aby utrzymać dobrą kondycję maty i zagwarantować pupilowi jak najdłuższą możliwość zabawy, pamiętaj o przycięciu pazurów psu oraz aby nie kłaść jej na ostrych lub gorących powierzchniach.

Action
Fot. action.com