Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Euro 2024. Mecz Polska - Austria. Kto wygra? Redakcyjna maskotka Oti nie ma złudzeń
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 21.06.2024 11:40

Euro 2024. Mecz Polska - Austria. Kto wygra? Redakcyjna maskotka Oti nie ma złudzeń

euro 2024
fot. Świat Zwierząt/Kamila Sabatowska, pixabay/OpenClipart-Vectors, Clker-Free-Vector-Images

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 to prawdziwe święto nie tylko dla kibiców tego sportu. Tym razem to Niemcy są organizatorami turnieju, który budzi tak wiele emocji. Piłkarze reprezentacji Polski świetnie zaprezentowali się w pierwszym meczu z Holandią, choć to rywal okazał się lepszy. Jak poradzą sobie w drugim meczu w grupie, tym razem z Austrią? Redakcyjna maskotka Oti po raz kolejny wytypowała wynik. Czworonóg nie ma złudzeń, ta drużyna wygra bez najmniejszych problemów.

Euro 2024 to święto każdego kibica

Euro 2024 rozpoczęło się na dobre. Każdego dnia kibice piłki nożnej na całym świecie zasiadają przed telewizorami, by śledzić zmagania swoich ulubionych zawodników. Tym razem w roli gospodarza po raz trzeci w historii prezentują się Niemcy.

Reprezentanci Polski pod wodzą trenera Michała Probierza w debiutanckim meczu z Holandią pokazali się naprawdę dobrze. Niestety przeciwnik okazał się być lepszy i w końcowym etapie gry z remisu doprowadził do wygranej. W drugim pojedynku, tym razem z Austrią biało-czerwoni zamierzą się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18. Jak tym razem poradzą sobie Wojciech Szczęsny, Nikola Zalewski i Adam Buska? Nasza redakcyjna maskotka cavalier king charles spaniel Oti już wie!

Gęsi z przerażeniem patrzyły, jak między jajami wije się wąż. Nie mogły nic zrobić Dzikie zwierzę siedziało na płocie leśniczówki. Leśnik zdążył zrobić mu zdjęcie

Polska - Austria - kto wygra mecz?

O tym, jak potoczą się losy biało-czerwonych w meczu Polska-Austria przekonamy się już niebawem, jednak nie mogąc się doczekać, postanowiliśmy poprosić o wytypowanie wyniku naszego redakcyjnego eksperta. Oti to cavalier king charles spaniel, który miał już okazję wykazać się swoim czujnym nosem podczas Mundialu 2022.

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie, czy tym razem świetna gra Polaków przełoży się na satysfakcjonujący wynik. Każde sportowe święto wiąże się z wielkimi nadziejami, które niestety nie zawsze zostają spełnione. Tym razem jednak ma być inaczej. Oczekiwania podsyca również obecność Roberta Lewandowskiego, który nie pojawił się w pierwszym meczu ze względów zdrowotnych.

Czy Polska wygra z Austrią? Spaniel Oti już wie

Tym razem Oti nie miał większych wątpliwości. Kiedy tylko dostał flagi Polski i Austrii, na których znajdowały się jego ulubione smaczki, bez zawahania podszedł do tej symbolizującej nasz kraj. Jesteśmy pewni, że takiego wyniku życzyliby sobie wszyscy miłośnicy piłki nożnej w Polsce.

Scenariusz wytypowany przez Otiego jak najbardziej nam odpowiada. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za piłkarzy pod wodzą Michała Probierza w meczu Polska - Austria na Euro 2024. Liczymy na to, że nasz czworonożny ekspert się nie pomylił!

euro 2024
fot. Świat Zwierząt/Kamila Sabatowska
Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?