Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Elektryk czuł się obserwowany. Wmawiano mu, że nikt tu nie mieszka, o dwóch istotach całkiem zapomniano
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 05.12.2023 11:01

Elektryk czuł się obserwowany. Wmawiano mu, że nikt tu nie mieszka, o dwóch istotach całkiem zapomniano

Porzucone zwierzęta
Porzucone zwierzęta, źródło: facebook.com/Detroitpitcrew

Elektryk miał zająć się doprowadzeniem do porządku opuszczonego domu. Wydawało mu się, że poza nim na posesji nie było żywego ducha, niemniej w pewnym momencie poczuł się obserwowany. Mężczyzna szybko zdał sobie sprawę z tego, że posiadłość nadal miała lokatorów. W walącym się budynku mieszkały dwie istoty, które potrzebowały natychmiastowej pomocy.

Elektryk miał zająć się opuszczonym domem. W trakcie pracy ktoś mu się przyglądał

Pewien elektryk otrzymał nietypowe zlecenie. Specjalista miał za zadanie doprowadzić do porządku dom, który od wielu lat był opuszczony. Mężczyzna po przygotowaniu narzędzi niezbędnych do pracy udał się do Detroit, to właśnie tam była nieruchomość, którą miał się zająć. Zaraz po przybyciu na miejsce wziął się do pracy. Wiedział, że uporanie się ze wszystkim zajmie mu mnóstwo czasu, a chciał jeszcze zdążyć z wykonaniem zlecenia przed zmierzchem.

Mężczyzna nie spodziewał się, że zaledwie po kilku godzinach przerwie pracę nad zaniedbaną elektryką. Okazało się, że do załatwienia było coś znacznie ważniejszego. Przez cały czas czuł czyjś wzrok na plecach. 

Bez nich świat byłby smutny. Zwierzęta też chcą mieć święta, ogrzej je ciepłem swojego serca

Zaniedbany dom z ogrodem był schronieniem dla zwierząt

Dom był otoczony dużym ogrodem. Gdy elektryk pracował na zewnątrz, poczuł się obserwowany. Na początku pomyślał, że to jedynie nic nieznaczące przeczucie albo po prostu przez chwilę przyglądał mu się przypadkowy przechodzień. Jednak po pewnym czasie nietypowe uczucie nie mijało. Dlatego mężczyzna postanowił rozejrzeć się po okolicy.

Okazało się, że elektryk nie miał żadnej paranoi. W mężczyznę wpatrywały się dwie małe, przerażone istoty. Wszystko wskazywało na to, że zadomowiły się one w domu, z którego już dawno wyprowadzili się poprzedni właściciele. 

399806255_686820526910897_383381045746224804_n.jpg
Elektryk był bacznie obserwowany, źródło: facebook.com/Detroitpitcrew
399785720_686820293577587_5635356292922155622_n.jpg
Szczenięta były jednocześnie wystraszone i ciekawe tego co się dzieje, źródło: facebook.com/Detroitpitcrew

Porzucone szczenięta dostały szansę na dobre życie

W opuszczonym domu zadomowiło się dwoje szczeniąt. Mężczyzna postanowił poinformować o tym pracowników lokalnego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Już godzinę po zgłoszeniu po zwierzęta przyjechała Theresa Sumper, dyrektorka placówki zajmującej się ratowaniem porzuconych zwierząt.

Zabezpieczenie psiaków okazało się być sporym wyzwaniem. Czworonogi bały się ludzi i utrzymywały dystans, jednak po mniej więcej trzydziestu minutach kuszenia ich przysmakami przegrały z głodem. Smakołyki, którymi nęciła je Theresa, okazały się być zbyt kuszące. 

Kobieta zamknęła maluchy w transporterze, po czym zabrała je do schroniska. Na szczęście okazało się, że szczenięta są w dobrej kondycji. Były jedynie przestraszone i nieco niedożywione. Dzięki temu, że elektryk postanowił wezwać pomoc, czworonogi mają szansę na znalezienie dobrego domu. W opuszczonej nieruchomości nie czekało je nic dobrego. 

399780373_686820873577529_2905843809318793527_n.jpg
Złapanie szczeniąt wymagało cierpliwości, źródło: facebook.com/Detroitpitcrew

Źródło: wamiz.de, thedodo.com