Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Ekscytacji psów nie było końca. Wszystko, gdy usłyszały, jaki jest cel wycieczki
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 26.03.2024 12:27

Ekscytacji psów nie było końca. Wszystko, gdy usłyszały, jaki jest cel wycieczki

psy w aucie
Fot. youtube/The Dodo

Sposobów na wyrażenie szczęścia jest wiele, ale reakcja tych czworonogów była niesamowita. Psiej ekscytacji nie było końca gdy właściciel poinformował, jaki jest cel ich wspólnej podróży. Nagranie z auta podbiło serca wielu oglądających.

Niezwykła ekscytacja psów, gdy dowiedziały się o celu podróży

Psy wyrażają radość na różne sposoby. Może ona objawiać się poprzez zachodzące zmiany w ciele naszego pupila, np. zrelaksowane ciało, powiększone źrenice jak również poprzez zachowanie tj. machanie ogonem czy wykazywanie inicjatywy do zabawy.

Sposób wyrażenia pozytywnych emocji u tych czterech wyżłów niemieckich był niesamowity. Ekscytacja sięgała zenitu, a to wszystko po tym, jak dowiedziały się o… celu podróży. Właściciel postanowił zabrać je do ukochanego parku, a decyzja o nagraniu z trasy w aucie okazała się strzałem w dziesiątkę.

Ojciec z synem zauważyli transporter w szczerym polu. Do domu wrócili we troje Bezdomny kot od 28 dni czeka na swojego przyjaciela. Razem przeszli przez piekło

Nagranie wyżłów zaraża uśmiechem. Oglądasz na własną odpowiedzialność

Gdy właściciel czworonogów poinformował je, że celem wycieczki jest ich ulubiony park, oszalały z radości. Pupile były niezwykle podekscytowane, nie potrafiły powstrzymywać emocji, kręcąc się radośnie po aucie i szczekając. Na nagraniu widać, ze psy nie mogły się wręcz doczekać, aż dojadą na miejsce i będą mogły opuścić pojazd.

Decyzja o uwiecznieniu przebiegu podróży w postaci filmiku okazała się byś świetnym pomysłem. Wideo rozbawia do łez i zaraża uśmiechem oglądających. Zobaczcie sami.

Wyżeł niemiecki krótkowłosy - cechy charakterystyczne rasy

Wyżeł niemiecki krótkowłosy to rasa psa, która jest dedykowana szczególnie dla właścicieli, którzy lubią aktywny tryb życia. Czworonogi te uwielbiają ruch w bliskim kontakcie z naturą. Cechują się wrodzoną zdolnością do polowania.

Poza zamiłowaniem do sportu gatunek ten charakteryzuje się nieprzeciętną inteligencją. Jak możemy zaobserwować na nagraniu zamieszczonym powyżej, psy automatycznie reagują na informację o wizycie w ulubionym parku. Natychmiast przejawiają bezgraniczne podekscytowanie i radość. Nic w tym dziwnego, bo aktywność na świeżym powietrzu to dla wyżłów prawdziwy rarytas.

pies.jpg
Fot. Canva/Willeecole Photography

źródło: youtube/The Dodo