Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.01.2020 18:03

Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya

szczeniak
instagram.com/winnie_thecocker

Szczeniak zyskał sobie setki tysięcy fanów, a wszystko to dzięki swoim przepięknym oczom. Zwierzę wygląda jak z bajki Disneya, to coś naprawdę niezwykłego! Wiadomo, że wszystkie malutkie zwierzątka wyglądają przeuroczo, ale ten psiak naprawdę bije wszystkie możliwe rekordy. Tym oczom na pewno nikt nie będzie mógł się oprzeć!

Wszyscy kochamy malutkie zwierzątka. Są puchate i przeurocze, ciężko jest się oprzeć im błagającemu spojrzeniu. Marzymy, żeby nasze maluchy nigdy nie dorastały, pozostając na zawsze tymi przesłodkimi kuleczkami miękkiego futerka i czystego szczęścia. Szczeniak, czy mały kotek, zawsze wzbudzają w nas podobne reakcje – rozpływamy się na ich widok.

Szczeniak z oczami jak z bajki

Wabiący się Winnie szczeniak cocker spaniela już w pierwszych tygodniach po swoich narodzinach był absolutną gwiazdą Internetu. Gdyby sam w sobie nie był wystarczająco uroczy, to jest jednak rzecz, która sprawia, że jest wyjątkowy.

Jego przepiękne oczy wyglądają wręcz nieprawdopodobnie! To dzięki nim zwierzak wygląda jak ożywiona wersja zwierząt z cudownych animacji Disneya. Kiedy o coś prosi, z pewnością nie da mu się oprzeć!

Dla kogo cocker spaniel?

Cocker spaniel to pies dla osób aktywnych, które mają dla zwierzęcia wystarczająco dużo czasu. Może on żyć w mieście, ale trzeba będzie nie tylko wychodzić z nim na odpowiednio długie spacery, ale również zapewnić mu inne zajęcie.

Nie będzie on dobrym kandydatem na zwierzaka dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie miał psa, jako że wymaga opiekuna z doświadczeniem w kwestii tresury. Może się okazać bardzo uparty, trzeba więc nauczyć go odpowiedniego zachowania.

Poza tym jest psem raczej bezproblemowym, łatwo dostosowuje się do nowych warunków i zaakceptuje inne zwierzęta domowe. Może mieszkać z dziećmi, ale nie z tymi najmłodszymi, trzeba je najpierw nauczyć odpowiedniego zachowania wobec psa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak

Zwierzątko jest przeurocze.

szczeniak

Czy istnieje na świecie człowiek, który mógłby oprzeć się prośbie posiadacza tych przepięknych oczu?

szczeniak

Szczeniak wygląda jak z żywcem wyjęty z magicznej bajki Disneya!

ZOBACZ TEŻ:

    1. Kotka została przygarnięta przez psy husky. Teraz zachowuje się zupełnie jak one
    2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
    3. Znalazł na ulicy maleńkie kocięta. Bez wahania oblał je kawą, internauci mu przyklaskują
    4. Na zdjęciu wśród niedźwiedzi chowa się pies. 9 na 10 osób poddaje się od razu, widzisz go?

źródła: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane