Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Lwica z całej siły rzuciła się na mężczyznę i powaliła go na ziemię. Finał nagrania jest zupełnie inny, niż można by się spodziewać
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 10.11.2019 11:35

Lwica z całej siły rzuciła się na mężczyznę i powaliła go na ziemię. Finał nagrania jest zupełnie inny, niż można by się spodziewać

lew
fot. Screen youtube.com,6abc Philadelphia

Lew rzuca się na człowieka, przewraca go na ziemię, zbliża łeb do szyi… brzmi przerażająco. Nie spodziewalibyśmy się po tym żadnych pozytywnych uczuć czy szczęśliwego zakończenia. A jednak prawda jest dużo mniej straszna, niż można by się spodziewać, kiedy przeczyta się sam opis tego zdarzenia. To trzeba zobaczyć!

Nagranie pochodzi z fundacji Czarny Jaguar Biały Tygrys, która zajmuje się ratowaniem wielkich kotów z miejsc, w których były źle traktowane i dawaniem im nowego, szczęśliwego domu. To oni właśnie zajęli się tym wspaniałym lwem, Kierą. Jednak jako pierwszy zajmował się nią ktoś szczególny.

Niebezpieczny lew rzuca mu się do gardła…

…a on wybucha śmiechem. Mimo że Adolfo upada na ziemię pod ciężarem zwierzęcia, z jego twarzy nie znika uśmiech. Mężczyzna dobrze zna tego lwa – był pierwszą osobą, która się nią zajmowała, jego przybranym tatą. Nie ma w nim ani odrobiny strachu, doskonale wie, co robi.

Kiedy tylko wszedł na jedną z wygrodzonych części należącego do fundacji terenu, kiedy tylko zawołał jej imię, Kiara natychmiast poderwała się, by wyczekiwać na niego przy wejściu. Wydawała z siebie przy tym przepełnione szczęściem dźwięki. Kiedy Adolfo w końcu wszedł do jej zagrody, rzuciła się, by łapami objąć go w pasie i przytulić, przewracając w efekcie ich oboje.

lew

Na pierwszy rzut oka wygląda przerażająco… ale to kochany kotek.

Duże dzieciaczki

Adolfo nie miał nic przeciwko temu, że rzuca się na niego ogromny lew. Wręcz przeciwnie, mężczyzna śmiał się uradowany i głaskał zadowoloną lwicę. Zwierzę nie pozwala mu wstać, delikatnie przygryza jego szyję, ręce, nogi. On jednak tylko się śmieje.

W którymś momencie, kiedy Kiera nie może się oderwać od przygryzania nóg swojego dawnego opiekuna, ktoś zza kamery pyta:

— I co Kiara, smakują ci jeansy?

W fundacji wszyscy traktują te wielkie koty tak samo, jak te zwykłe, domowe. Nawet mówią o nich dzieci, maluchy. To po prostu trzeba zobaczyć!

ZOBACZ TO UROCZE NAGRANIE:

Lwica z całym impetem rzuciła się na ukochanego opiekuna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coraz więcej Polaków marzy o bardzo zadziwiającym „gadżecie”. Biznes zaczyna kwitnąć
  2. Pitbull zaczął się dziwnie zachowywać w nocy. Właściciel włączył kamerę równo o 5
  3. Kot uratował życie swojej małej właścicielki. Poświęcił się i sam ledwo uszedł z życiem, by ją ocalić
  4. Bezdomny szczeniak został przewieziony do weterynarza. Wtedy okazało się, że nie jest zwykłym czworonogiem
  5. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: littlethings.com