Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-08-05T142046.088

TikTok.com @yaritara

Wideo podzieliło internautów. Urocza zabawa czy groźne ryzyko?

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Tara OGrady publikuje na TikToku śmieszne i wzruszające nagrania, ukazujące wspólne zabawy swojego malutkiego dziecka i kota. Jej najpopularniejsze nagranie ma już 5 mln wyświetleń. Budzi jednak kontrowersje.

Filmik ukazuje bardzo zabawną sytuację, która ma jednak drugie dno. Przy ponad 460 tys. polubień można by pomyśleć, że wszystko jest w porządku, ale niektórzy internauci wskazują, że filmik może nie być wcale taki uroczy.

BeFunky-collage (37)

Poznali się jeszcze w szkole, spotkał ich tragiczny koniec. Ich poświęcenie komentuje cały świat

CZYTAJ DALEJ

Słodka zabawa maluch z kotkiem

Na krótkim wideo widzimy, jak dziecko Tary maszeruje przez mieszkanie w czasie zabawy z kotkiem. Trochę raczkuje, trochę idzie - ma utrudnione zadanie, bo do jego piżamki przyczepił się pazurkami właśnie ów domowy mruczek.

Malec przez chwile ciągnie za sobą kota, który nie może się odczepić. Wygląda to trochę, jakby kot specjalnie uczepił się dziecka, by mieć darmową przejażdżkę po mieszkaniu.

Internauci zachwycili się słodkim nagraniem. Ogromna większość komentujących film na TikToku uznaje go za jeden z najsłodszych, jaki ostatnio widzieli.

- Kotek na początku: Nie chcę dzidziusia! Kotek po pół roku: jeździ za dzidziusiem jak na nartach wodnych - śmieje się jedna z komentujących.

- Niesamowite, że kot uczepiony ubrania w najmniejszym stopniu nie przeszkadza dziecku kroczyć dzielnie w kierunku zabawek - czytamy w innym komentarzu.

Ryzyko poważnych obrażeń dla kota?

Nie wszyscy jednak są zachwyceni sytuacją, ukazaną na nagraniu.

- To mogło się źle skończyć - napisał jeden z internautów. - Gdyby dziecko upadło, co dzieciom zdarza się dość często, mogłoby zgnieść kota i uszkodzić mu plecy. Kot mógłby nawet zginąć.

Inni internauci zrobili podobne spostrzeżenia.

- Małe dzieci często się przewracają, to nie jest zbyt bezpieczna zabawa dla kota. Lepiej byłoby go odczepić od piżamki malucha - czytamy w innym kmentarzu.

Sami zobaczcie wideo, które stało się hitem na TikToku. Jak myślicie? To słodka zabawa czy raczej nieodpowiedzialne narażanie zwierzaka na niebezpieczeństwo?

Źródło: TikTok.com @yaritara

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >