Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chciała utopić psa. Wszystko zostało nagrane przez jednego z przechodniów
Marta Kulik
Marta Kulik 01.12.2019 14:18

Chciała utopić psa. Wszystko zostało nagrane przez jednego z przechodniów

kobieta
gofundme.com

Kobieta została przyłapana na próbie utopienia własnego psa. Zdarzenie udało się nagrać jednemu ze zbulwersowanych przechodniów, który postanowił je upublicznić. To dzięki niemu czworonóg przetrwał. Kiedy krzyczał na właścicielkę, ta próbowała się wytłumaczyć. Jej słowa są niewiarygodne.

Kiedy Elijah Boggs z Ohio w USA przechadzał się w pochmurny dzień, nad jeziorem zauważył coś podejrzanego. Kobieta stała na pomoście, który był częściowo zatopiony przez wzburzoną wodę. Na smyczy trzymała przerażonego psa, który próbował się wycofać. Nagle chwyciła go za obrożę.

Kobieta chciała utopić psa

Internauci są oburzeniem sytuacją, do której doszło nad pewnym jeziorem. Kobieta o nieznanym imieniu przez dłuższą chwilę stała na pomoście, trzymając przy sobie psa, który bardzo się bał. Właścicielka siłą ciągnęła go w stronę bardzo zimnej wody. W pewnym momencie… wrzuciła zwierzę do jeziora.

kobieta

Czworonóg przez chwilę nie mógł płynąć w stronę wejścia na pomost, bo ciągle był przyczepiony do smyczy. Jego ciało zniknęło pod wodą. Kiedy udało mu się wydostać, cały się trząsł i próbował kierować się w stronę lądu. Niestety, to nie był koniec jego koszmaru.

Mężczyzna wezwał policję

Elijah z daleka widział, że pies jest śmiertelnie przerażony. Właścicielka jednak zamierzała dokończyć swój plan. Siłą przyciągnęła zwierzę do siebie, chwyciła za obrożę i kolejny raz wepchnęła do wody. Mężczyzna nie miał już wątpliwości, że za chwilę dojdzie do tragedii. Pobiegł do miejsca zdarzenia i urządził awanturę.

Kobieta twierdziła, że wszystko jest w porządku, a wrzucała swojego pupila do wzburzonego jeziora, bo… chciała, żeby nauczył się pływać. Na miejsce została wezwana policja, jednak w tym momencie wydarzył się kolejny skandal, bo funkcjonariusze nic nie zrobili. Niestety, właścicielce udało się odejść z mokrym i wystraszonym psem. Elijah upublicznił nagranie, aby sprawczyni wiedziała, że nie jest bezkarna.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Jamnik i wyżeł stworzyli parę idealną. Nie odstępują się na krok
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. Praca marzeń. Ponad 160 tysięcy złotych rocznie za opiekę nad tymi dwoma słodziakami. Szczegóły oferty są zaskakujące
  5. To nie maskotka ani fotomontaż tylko prawdziwy pies! 8 zdjęć najsłodszego zwierzaka na świecie
Tagi: psy Zwierzęta