Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Psy, które stały się gwiazdami Instagrama. Golden Retrievery i ich przebierane sesje przejdą do legendy
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.12.2019 15:50

Psy, które stały się gwiazdami Instagrama. Golden Retrievery i ich przebierane sesje przejdą do legendy

golden retriever
instagram.com/hugoandursula

Golden retriever to cudowny, pełen radości pies, który każdemu właścicielowi (i nie tylko jemu), sprawi wiele radości. Świetnym przykładem tego jest ta parka, która bardzo szybko zdobyła sobie serca wszystkich Internautów. Ich pani dba o to, by zwierzaki zawsze zaskakiwały swoich fanów czymś nowym, organizując z nimi bardzo nietypowe sesje.

Ursula, właścicielka uroczych zwierząt, zawsze ma jakiś pomysł na to, jak zaskoczyć ponad 100 tysięcy osób, które obserwują Instagrama jej psów. Zwierzaki są przebierane, ustawiane i zamieniane w memy. Kiedy tylko zobaczycie te zdjęcia, szybko zrozumiecie, dlaczego są takie popularne. Kto wie, może nawet dołączycie go grona fanów, jakie zdobył sobie golden retriever Hugo.

Golden retriever za kierownicą quada

Ursula jest profesjonalną fotografką i zawodowo zajmuje się robieniem zdjęć ludziom wraz z ich pupilami. Ponieważ jednak jej pomysły nigdy się nie kończą, sesje urządza nieustannie również swojej własnej dwójce pupili. Takich zdjęć nie widuje się często.

golden retriever

Hugo, starszy golden retriever już dawno podbił serca Internautów. Teraz dołączył do niego również młodszy pies tej samej rasy — Huxley. Jeszcze niedawno szczeniak nie radził sobie zbyt dobrze w roli modela, ale teraz dorównuje już starszemu koledze i wraz z nim oraz swoją panią widywany jest nie tylko na ich Instagramie, ale również w wielu kampaniach reklamowych.

Psi celebryci

Zainteresowanie zwierzakami staje się coraz większe, a co za tym idzie, Hugo i Huxley doceniani są również przez twórców reklam. Ostatnio wraz ze swoją panią wystąpili między innymi w reklamie znanej marki butów. Chociaż w zdobyciu popularności przez zwierzaki z pewnością odgrywał pewną rolę fakt, że są po prostu przeurocze, nie można zapomnieć o roli Ursuli w całym procesie.

Właścicielka psów ciężko pracuje, robiąc te cieszące serca zdjęcia. Przebiera zwierzęta tak, by wyglądały przezabawnie i pilnuje, by pozowały. Oczywiście, najważniejsze jest zdrowie i szczęście Hugona i Huxleya, więc zapewnia im stały dopływ ich ulubionych przysmaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

golden retriever

Hugo ponad wszystko ceni sobie profesjonalizm.

golden retriever

Ursula świetnie zna się na pracy ze zwierzętami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy
  2. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  3. Chciała utopić psa. Wszystko zostało nagrane przez jednego z przechodniów
  4. Kotek, który mieści się na łyżeczce. Wszystko przez dziwną i rzadką chorobę
  5. Zdjęcia rozkładają na łopatki. Stworzenia wyglądają przedziwnie, wiadomo czym są

źródła: blaber.pl