Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chciała być sławna no i jest. Kobieta uderzyła konia, jego reakcja zachwyciła Internautów
Emil Hoff
Emil Hoff 31.07.2021 02:00

Chciała być sławna no i jest. Kobieta uderzyła konia, jego reakcja zachwyciła Internautów

BeFunky-collage - 2021-07-31T140155.492
YouTube @Blazed

Brawura, głupota, może jedno i drugie? Niesamowite nagranie ukazuje, jak kobieta podbiega do konia i uderza go w zad. Zwierzak nie czekał, by jej odpowiedzieć.

Biały dzień, ruchliwa ulica w mieście Kingston w prowincji Ontario w Kanadzie. Konny policjant patroluje okolicę. Nagle dochodzi do niezwykłego zdarzenia.

Wybiegła znikąd i uderzyła konia

Trwa impreza z okazji powrotu z rozgrywek drużyny sportowej Uniwersytetu w Queens. Całe Kingston dobrze się bawi, słynna kanadyjska konna policja dodaje uroku niezwykłej imprezie. Nagle do jednego z policyjnych koni podbiega dziewczyna i uderza go mocno ręką w zad.

Koń, imieniem Murney, nie spanikował i nie zrzucił swojego jeźdźca. Za to wymierzył dziewczynie solidnego kopniaka tylną nogą w plecy. Choć cios wyglądał bardzo groźnie, dziewczyna szybko wstała z ziemi i odbiegła z powrotem do grupki znajomych.

Nie wiadomo, co mogło skłonić mieszkankę Kingston do uderzenia niewinnego policyjnego konia. Takie zachowanie jest nie tylko niegrzeczne, ale też bardzo niebezpieczne. Spłoszony koń mógł zrzucić swojego jeźdźca, a policjantowi mogła stać się krzywda w czasie upadku. Nie wspominając już, że kopnięcie końską nogą mogło zadać napastniczce poważne obrażenia.

Zabawa pijanych studentów?

Jak informuje portal Global News, ten incydent to właściwie powtórka z rozrywki. Kilka lat temu w czasie tej samej imprezy w Kingston aż trzy osoby zostały aresztowane za uderzanie koni policyjnych. Jeden z tych incydentów został nagrany telefonem komórkowym świadka.

Dlaczego w Kingston młodzi ludzie biją konie? Prawdopodobnie jest to element zabawy towarzyskiej studentów, którzy świętują sukcesy sportowe drużyny swego uniwersytetu. W czasie imprezy alkohol leje się strumieniami i co bardziej rozochoceni studenci podejmują się dziwnych zabaw i zakładów. Być może dania klapsa jednemu z policyjnych koni to właśnie element zakładu wstawionych studentów.

Internauci murem za koniem

Internauci zachwycili się nagraniem poprzedniego incydentu w Kingston, opublikowanym na YouTube. W komentarzach pod filmem wyrażają zadowolenie, że "karma" dopadła niesforną studentkę.

- Sprawiedliwość wymierzona natychmiastowo. Trzeba powiedzieć, że dziewczyna miała dużo szczęścia, kopnięcie konia może zabić - napisał jeden z internautów.

- Ten koń zasługuje na brawa! Może to nauczy czegoś studentów - stwierdził inny.

Miejmy nadzieję, że urazy i aresztowania oduczą jednak studentów z Kingston zabawiania się kosztem policyjnych koni.

Zobaczcie wideo z poprzedniego incydentu.

(YouTube.com @Blazed)

Źródło: Newsener.com

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!