sklep biedronka
Źródło: Marek BAZAK/East News

Przeceny karm w Biedronce. Właściciele psów i kotów zaoszczędzą

18 Stycznia 2021

Biedronka po raz kolejny przygotowała dla właścicieli zwierząt domowych ofertę, która pozwoli im zaoszczędzić na żywieniu swoich pupili. Od poniedziałku, 18.01 w obniżonych cenach będzie można nabyć karmy marek Puffi, Maxi Natural, Pedigree i Purina.

Biedronka kilka razy w miesiącu przygotowuje promocje, które skuszą wielu właścicieli psów i kotów. Dieta pupila ma kluczowy wpływ na jego zdrowie i samopoczucie. Zakup wysokiej jakości karm w niższych cenach można uznać za okazję, z której warto skorzystać. To kolejna edycja akcji "Pyszna paka dla zwierzaka".

Biedronka przecenia karmy dla zwierząt

Największa sieć sklepów w Polsce często organizuje akcje promocyjne, na których skorzystać mogą właściciele czworonogów. Niedawno pisaliśmy o dostępnych w nich także od poniedziałku, 18 stycznia legowiskach i zabawkach dla zwierząt.

W tym tygodniu w ofercie znajdziemy między innymi suchą karmę dla kota Purina One. Przy zakupie dwóch 1,5-kilogramowych opakowań drugi produkt otrzymuje się za pół cena, a więc za 17,99 za opakowanie. W sprzedaży znalazły się także puszki z karmą dla psów marki Puffi, w tym wypadku 4 sztuki będzie można kupić z 25-procentowym rabatem, a więc za 1,34 za sztukę.

Ogromny pożar wybuchł w nocy. Nie żyje ponad 100 bezbronnych zwierzątOgromny pożar wybuchł w nocy. Nie żyje ponad 100 bezbronnych zwierzątCzytaj dale

W promocji znalazły się również saszetki z karmą Pedigree, sprzedawane w paczkach po 6 sztuk. W tym wypadku także obowiązuje zasada drugi produkt za połowę ceny, a więc za 5,99 zł. Klienci mogą także nabyć saszetki z karmą Maxi Natural w ofercie 2 + 1 gratis, a więc za 1,66 za 60-gramową saszetkę.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: biedronka.pl

Następny artykuł