sklep biedronka
Źródło: Marek BAZAK/East News

Biedronka znów zaskoczyła klientów. Produkty dla zwierzaków za śmieszne pieniądze

17 Stycznia 2021

Biedronka po raz kolejny przygotowała promocje, które powinny przypaść do gustu właścicielom czworonogów. Sieć sklepów regularnie pozwala im nabyć produkty dla zwierząt w obniżonych cenach. Tym razem w ofercie znalazły się między innymi legowiska, miski i zabawki.

Biedronka to największa sieć sklepów w Polsce. Poza artykułami spożywczymi, chemią gospodarczą i artykułami gospodarstwa domowego, często w jej ofercie pojawiają się przedmioty, które przydadzą się każdemu właścicielowi zwierzaka. Oferta obowiązuje we wszystkich sklepach od poniedziałku 18 stycznia do wyczerpania zapasów. Znajdziemy tam kilka prawdziwych perełek.

Biedronka często oferuje artykuły dla zwierząt w niskich cenach

Takie promocje to dobra okazja, by sprawić pupilowi drobny prezent, lub wymienić jego legowisko, nie rujnując przy okazji domowego budżetu. W rozstawionych w sklepach tej sieci koszach znajdziemy wiele przedmiotów, które sprawią prawdziwą radość każdemu psu, jak i kotu.

Z pewnością każdy właściciel zwierzaka znajdzie w ofercie sklepów Biedronka coś dla siebie. Jeśli jednak komuś spodobał się konkretny artykuł, warto wybrać się na zakupy wcześniej niż zwykle.

W ofercie znalazły się między innymi legowiska i domki dla zwierząt. Większość domowych czworonogów spędza na swoim posłaniu większą część doby. Czeka tam, aż opiekun zabierze je na spacer, nałoży im porcję jedzenia, lub po prostu drzemie.

Ksiądz ponownie stanie przed sądem. Chodzi o znęcanie nad psem, wcześniej został uniewinnionyKsiądz ponownie stanie przed sądem. Chodzi o znęcanie nad psem, wcześniej został uniewinnionyCzytaj dalej

Na półkach Biedronki znajdziemy

Od poniedziałku będzie można nabyć wygodne, miękkie legowiska dla psów w różnych rozmiarach, odpowiednich dla prawie każdej rasy zwierzaka, jak i domki dla kotów w cenie zaledwie 39,99 złotych.

Układające ofertę osoby zadbały o praktycznie wszystkie potrzeby zwierząt. W okazyjnej cenie nabyć będzie też można miski i pojemniki na karmę, także dostępne w kilku różnych wariantach wielkości i kolorów. Ich koszt to jedyne 12,99 zł

W koszach znajdą się także różne modele zabawek dla pupili. Dla kotów przygotowano wytrzymałe wędki, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Psy mogą wybierać w różnych gryzakach, linach do przeciągania i piszczących zwierzakach. Niezależnie od modelu, wszystkie kosztują jedyne 9,99 zł.

Ostatni z przecenionych produktów stanowi artykuł niezbędny dla każdego właściciela szczeniaka. 10 chłonnych podkładów pozwalających uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na dywanie kosztuje jedynie 14,99 zł

Pamiętajmy, że jeśli interesuje nas konkretny artykuł, warto wybrać się na zakupy wcześniej niż zwykle. Promocyjne produkty szybko się rozchodzą.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: biedronka.pl

Następny artykuł