Swiatzwierzat.pl
mężczyzna i psy chihuahua

facebook.com/ Big Guy, Littles World Sanctuary

"Groźny" mężczyzna był załamany po rozwodzie. Chihuahua przypadkiem odmieniła jego życie

17 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Pewna chihuahua odmieniła życie załamanego mężczyzny na zawsze. Bobby Humphrey jakiś czas temu przeżył bolesny rozwód po 17 latach małżeństwa. Nie cieszyło go nic, aż któregoś dnia jego przyjaciółka wyciągnęła pomocną dłoń. Nie wiedz

Przyjaciółka Bobbiego długo próbowała mu pomóc, ten jednak wolał być sam. W końcu musiała się poddać, zupełnym przypadkiem znalazła jednak inną metodę, by jej przyjaciel poczuł się lepiej. Któregoś dnia potrzebowała, by ktoś popilnował jej małej suczki chihuahua, Lady, poprosiła więc Bobbiego o pomoc. Nie wiedziała, że ten dzień odmieni jego życie na zawsze.

Mężczyzna miał depresję po rozwodzie

Bobby to umięśniony, groźnie wyglądający mężczyzna, który zawsze adoptował psiaki pasujące do jego wizerunku. Nie przepadał za małymi psami - w jego typie były raczej owczarki niemieckie czy boxery.

Jednak Lady miała to wszystko zmienić. Przyjaciółka mężczyzny, Connie poprosiła go, by przez jeden dzień zajął się jej ukochaną suczką. Zgodził się, a kiedy kobieta wróciła po swoją podopieczną, jej oczom ukazał się zaskakujący widok - Bobby i Lady siedzieli wtuleni w siebie na kanapie i razem oglądali telewizję.

Maleńki piesek od razu zakochał się w umięśnionym, postawnym mężczyźnie.... z wzajemnością! Serce Bobbiego, który nie przepadał za małymi psami kompletnie zmiękło, kiedy chihuahua spędziła cały dzień nie odstępując go na krok.

Connie, która od miesięcy nie widziała swojego przyjaciela w tak dobrym nastroju, zapowiedziała mu, że może spędzać z Lady każdą wolną chwilę, kiedy tylko zechce. Jednak Bobbiemu wyraźnie to nie wystarczało - kiedy chihuahua miała wrócić z jego przyjaciółką do domu, widać było, że jest mu bardzo przykro.

Chihuahua odmieniła jego życie

Wpadł więc na inny pomysł. Kiedy już odkrył, ile radości mogą mu przynieść małe pieski, postanowił zaadoptować własnego. Od razu wiedział, że to musi być chihuahua! Coś w tej rasie przyniosło mu ogromne ukojenie.

Po kilku tygodniach szukania nowego przyjaciela Bobby w końcu znalazł idealnego psiaka potrzebującego miłości - Kirę. Suczka wcześniej była kompletnie zaniedbywana przez właścicieli, a mężczyzna wiedział, że razem będą mieć piękne życie.

Choć suczka z początku bała się wszystkiego, po kilku miesiącach spędzonych pod dachem Bobbiego wiedziała już, że jej nowy właściciel nigdy jej nie opuści. A on, widząc, jak Kira się otwiera i zmienia, nie mógł odpędzić od siebie myśli, że to nie jedyny psiak, który potrzebuje pomocy. 

Zaczął więc szukać innych psów chihuahua w potrzebie. Najpierw zaadoptował potrzebujące psie rodzeństwo. A potem kolejnego czworonoga. Wtedy wiedział już, że znalazł swoje przeznaczenie.

Założył własną organizację, Big Guy, Littles World Sanctuary, zajmującą się ratowaniem małych piesków. Od tamtej pory udało mu się już uratować i znaleźć nowe domy 30 zwierzakom!

Gdyby nie jedna chihuahua, którą zajmował się jedynie przez kilka godzin, Bobby prawdopodobnie nie znalazłby sposobu na wyjście z trudnej sytuacji. Lady odmieniła jego życie na zawsze, a kolejne akcje ratunkowe mężczyzny można podziwiać w jego social mediach. Jego historia jest naprawdę inspirująca i pokazuje, jak bardzo pozory mogą nas mylić!

Zobacz zdjęcia:

źródło: shareably.com

Tagi:

Zuza SiwekAutor

Wydawca w portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >