Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Bezpański kotek nie pozwala mężczyźnie odejść. Ma ważną prośbę, w życiu brakuje mu tylko jednego
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 07.11.2023 16:34

Bezpański kotek nie pozwala mężczyźnie odejść. Ma ważną prośbę, w życiu brakuje mu tylko jednego

Kotek szuka nowego taty
Kotek szuka nowego taty, źródło: tiktok/madison.feaster

Rozważając wzięcie kota ze schroniska bądź domu tymczasowego, wielu zwraca uwagę na skomplikowane procedury adopcyjne i formalności. Są jednak łatwiejsze sposoby na przygarnięcie upragnionego zwierzątka - wystarczy, że samo cię zaczepi i już się go nie pozbędziesz. Sposób, w jaki ten mały kotek poprosił o danie mu szansy, skradnie serce nawet największego twardziela.

Bezpański kotek podszedł do obcego mężczyzny. Już nie chciał się z nim rozstawać

Na pewno niejednokrotnie miałeś okazję zaobserwować sytuacje, w których kot wybiera sobie „swojego” człowieka. W przeciwieństwie do psów, które nie są szczególnie wybredne w kwestii doboru opiekuna i zazwyczaj darzą uczuciem każdego, kto jest w stosunku do nich przyjazny, zaskarbienie sympatii mruczka wymaga znacznie więcej zaangażowania. 

Niemniej istnieje pewne zjawisko nazywane Uniwersalny System Dystrybucji Kotów (ang. Universal Cat Distribution System). Na czym właściwie ono polega? Założenie jest proste - w pewnym momencie życia wszechświat po prostu podarowuje Ci kota - czasem jednego, czasami kilka i to bez żadnego powodu. Niektórzy wierzą, że ta tajemnicza i niepojęta siła przydziela człowiekowi kota dokładnie wtedy, kiedy ten najbardziej go potrzebuje. 

Nie inaczej było w przypadku Madison Feaster oraz jej partnera. Pewnego razu mężczyzna stał na podjeździe przed domem, gdy nagle znikąd zmaterializowała się przed nim mała, puszysta kuleczka. 

Zrzut ekranu 2023-11-07 155733.png
Kotek pojawił się przed jego domem. źródło: tiktok/madison.feaster
Szukają go już od kilkunastu dni, ukrywa się w lesie. Padła prośba, by nie wypuszczać psów na noc

Kotek nie marzy o niczym innym niż znaleźć nowego tatę

Na nagraniu widać małego kotka idącego chodnikiem w stronę nieznajomego. Kiedy malec był już u stóp mężczyzny, zaczął głośno miauczeć, aby zwrócić na siebie uwagę. Zanim zdążył w jakikolwiek sposób zareagować, kociątko już wspinało się po nodze swojej ofiary, wpatrując przy tym w kamerę. Mruczek nie przyjmował odmowy i pragnął jedynie znaleźć osobę, która zastąpiłaby mu rodziców. 

Zrzut ekranu 2023-11-07 155759.png
Kociątko dopięło swego i znalazło nową rodzinę. źródło: tiktok/madison.feaster

Mężczyzna nie mógł pozostawić kilkutygodniowego kociątka samego na ulicy. Podświadomie zdawał sobie sprawę z tego, że maleństwo przybłąkało się do niego nie bez powodu, uznał więc opiekę nad nim za swój obowiązek. Takim sposobem rodzina Feasterów powitała w domu nowego podopiecznego. 

@madison.feaster We have welcomed Chompers to the family ❤️ #catdistributionsystem ♬ original sound - madison.feaster

System dystrybucji kotów działa sprawnie! "Zostałeś wybrany"

Trudno stwierdzić, kto w tym przypadku podjął decyzję o powiększeniu rodziny. Mężczyzna nie miał tu nic do gadania, a adopcja kocięcia była już tylko formalnością. Na najnowszych filmikach na kanale Madison możemy podziwiać, jak jej nowy zwierzęcy przyjaciel - Chompers - wyleguje się na poduszkach z uniesionymi wysoko łapkami i czyści sobie tylne łapki. “Teraz to Wy jesteście moimi rodzicami!” - zdaje się komunikować zawadiacką miną i to właśnie tak nabywa się koty! 

Źródło: tiktok/madison.feaster