Swiatzwierzat.pl
sisu

facebook/Mary Shannon Johnstone

Bezdomny pies 5 razy próbował ukraść jednorożca. W końcu szczęście się do niego uśmiechnęło

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Bezpański pies 5 razy próbował ukraść misia ze sklepu. Za każdym razem wybierał tę samą zabawkę, licząc na to, że w końcu uda mu się wyjść z cennym łupem. Sisu, bo tak na imię ma nasz bohater swoim zuchwałym czynem podbił serca aktywistów i internautów. K

Sisu próbował ukraść fioletowego jednorożca z Dollar General w Kenansville w Północnej Karolinie. Dokładnie pięć razy został przyłapany na uczynku, po czym zabierano mu zabawkę i wypędzano ze sklepu. Pies nie poddał się, a dzięki swojemu uporowi szczęście się do niego uśmiechnęło.

Marzył tylko o misiu 

Bezradna obsługa sklepu nie wiedziała, jak ma sobie poradzić z psem. Postanowiła skontaktować się z organizacją pro zwierzęcą. Opisała problem, poprosiła o zabranie zwierzaka. W końcu ulica nie jest miejscem do życia dla psów, więc prędzej czy później zwierzak powinien trafić do schroniska. Idealnie byłoby, gdyby długo w nim nie mieszkał, a szybko został adoptowany.

Kiedy wolontariusze przybyli na miejsce, zamurowało ich słysząc historię psa. Nie mogli wyjechać bez ulubionej zabawki zwierzaka. Postanowili kupić jednorożca, nie chcąc dopuścić do ucieczki psa ze schroniska i próby kolejnej kradzieży. Poza tym Sisu zasługiwał na tę zabawkę. W końcu jedyne, o czym marzył to miś, który zawsze będzie przy nim. 

Szybka adopcja

Pies razem z jednorożcem trafili do schroniska. Wolontariusze i pracownicy schroniska postanowili wykorzystać historię, tworząc profil zwierzaka do adopcji. Ta z miejsca stała się viralem, w końcu, kto nie zakochałby się z psiaku z ulubioną zabawką? 

Losem psa zainteresowała się także telewizja, m.in. ABC NewsChannel 12. Tworząc materiał okazało się, że nie będzie już konieczne szukanie domu dla czworonoga. Pies znalazł nowego właściciela już po pierwszym dniu, od momentu podzielenia się jego historią ze światem.

Sisu miał trafić do mieszkańca Północnej Karoliny. Mamy nadzieję, że zaakceptował właściciela. Pies już nigdy nie zazna głodu, pragnienia, bezdomności. 

Zobacz zdjęcia:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >