Swiatzwierzat.pl
sisu

facebook/Mary Shannon Johnstone

Bezdomny pies 5 razy próbował ukraść jednorożca. W końcu szczęście się do niego uśmiechnęło

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Bezpański pies 5 razy próbował ukraść misia ze sklepu. Za każdym razem wybierał tę samą zabawkę, licząc na to, że w końcu uda mu się wyjść z cennym łupem. Sisu, bo tak na imię ma nasz bohater swoim zuchwałym czynem podbił serca aktywistów i internautów. K

Sisu próbował ukraść fioletowego jednorożca z Dollar General w Kenansville w Północnej Karolinie. Dokładnie pięć razy został przyłapany na uczynku, po czym zabierano mu zabawkę i wypędzano ze sklepu. Pies nie poddał się, a dzięki swojemu uporowi szczęście się do niego uśmiechnęło.

Marzył tylko o misiu 

Bezradna obsługa sklepu nie wiedziała, jak ma sobie poradzić z psem. Postanowiła skontaktować się z organizacją pro zwierzęcą. Opisała problem, poprosiła o zabranie zwierzaka. W końcu ulica nie jest miejscem do życia dla psów, więc prędzej czy później zwierzak powinien trafić do schroniska. Idealnie byłoby, gdyby długo w nim nie mieszkał, a szybko został adoptowany.

Kiedy wolontariusze przybyli na miejsce, zamurowało ich słysząc historię psa. Nie mogli wyjechać bez ulubionej zabawki zwierzaka. Postanowili kupić jednorożca, nie chcąc dopuścić do ucieczki psa ze schroniska i próby kolejnej kradzieży. Poza tym Sisu zasługiwał na tę zabawkę. W końcu jedyne, o czym marzył to miś, który zawsze będzie przy nim. 

Szybka adopcja

Pies razem z jednorożcem trafili do schroniska. Wolontariusze i pracownicy schroniska postanowili wykorzystać historię, tworząc profil zwierzaka do adopcji. Ta z miejsca stała się viralem, w końcu, kto nie zakochałby się z psiaku z ulubioną zabawką? 

Losem psa zainteresowała się także telewizja, m.in. ABC NewsChannel 12. Tworząc materiał okazało się, że nie będzie już konieczne szukanie domu dla czworonoga. Pies znalazł nowego właściciela już po pierwszym dniu, od momentu podzielenia się jego historią ze światem.

Sisu miał trafić do mieszkańca Północnej Karoliny. Mamy nadzieję, że zaakceptował właściciela. Pies już nigdy nie zazna głodu, pragnienia, bezdomności. 

Zobacz zdjęcia:

  • Zeus umarł w jej ramionach. Pies był chory, weterynarz go uśpił

  • Zabiła 60-letniego krokodyla, aby zrobić z niego torebkę. Pochwaliła się na Instagramie

  • Nie boją się zostawiać dziecka z rottweilerem. Pies jest obrońcą małej dziewczynki

Podobne artykuły

unsplash/Markus Winkler

Psy

Weterynarze biją na alarm. Rośnie liczba zachorowań na parwowirozę wśród psów

Czytaj więcej >
YT/Pitiful Animals

Psy

Właściciel porzucił gospodarstwo, zostawiając w nim psy na łańcuchu

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Oborniki

Psy

Suczka była przekazywana z rąk do rąk i traktowana jak przedmiot. Straszne, co wyrządził jej człowiek

Czytaj więcej >
OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

Psy

Przekazali smutne wieści. Mała Mia nie żyje

Czytaj więcej >
BRAK

Psy

Konający pies został uratowany. Dziś już nie przypomina dawnego siebie

Czytaj więcej >
facebook/psiabezdomnosc

Psy

Martwa suczka znaleziona w reklamówce. Sprawa trafi na policję

Czytaj więcej >