beagle na łózku
Źródło: youtube.com/ViralHog

Beagle uwielbia być głaskany. Gdy pieszczoty się kończą, robi uroczą rzecz

30 Stycznia 2021

Psy uwielbiają pieszczoty, jednak niektóre po prostu nie mogą bez nich wytrzymać. Beagle z nagrania zdecydowanie należy do tej grupy. Kiedy tylko właściciel przestaje go głaskać, psiak robi wszystko, by czułości trwały jak najdłużej!

Beagle z nagrania zrobi wszystko, by głaskanie trwało jak najdłużej. Uroczy czworonóg został uwieczniony w momencie, gdy właściciel gładzi go po głowie i masuje uszy, jednak wyraźnie chce już odejść i zająć się czymś innym. Pies uznał, że nie może na to pozwolić!

Beagle chce głaskania

Żona nagrała swojego męża, gdy ten masował ich pupilowi uszy i umieściła wideo w sieci. Słodki pies, który uwielbia swojego właściciela i pieszczoty rozweseli każdego.

Na krótkim filmiku widzimy, jak beagle o imieniu Cocoa, wygodnie usadowiony na łóżku cieszy się głaskaniem od pana. Jednak mężczyzna po chwili próbuje odejść, na co pies postanowił nie pozwolić.

Natychmiast zatrzymuje opiekuna łagodnym pacnięciem w rękę, jakby chciał mu powiedzieć, że to jeszcze nie koniec! Mężczyzna oczywiście nie mógł nie zareagować na tak miłą prośbę i zatrzymał się, by ponownie pogładzić psiaka po głowie.

Po tym geście podjął jeszcze jedną próbę opuszczenia psa, jednak znów się to nie udało - uparty beagle po raz kolejny zatrzymał go niemal od razu, gdy zaprzestał głaskania.

Bezpański pies zamarzał uwięziony przy -54 stopniach. Niezwykła akcja ratunkowaBezpański pies zamarzał uwięziony przy -54 stopniach. Niezwykła akcja ratunkowaCzytaj dalej

Uparty beagle

Po raz kolejny właściciel nie miał serca mu odmówić i znów się poddał. Zadowolony z siebie pies ziewnął szczęśliwy, jednak po chwili jego pan znów spróbował go opuścić! Tego było już za wiele i beagle wręcz rzucił się w kierunku ręki opiekuna, by prosząco podać mu łapę i przekonać do zostania jeszcze chwilę.

Urocze wideo zostało umieszczone w sieci, a internauci rozczulili się słodkim widokiem. Wielu przyznało, że ich podopieczni robią dokładnie to samo.

- Co za słodziak! Od razu widać, że ten facet ma do niego mnóstwo cierpliwości i bardzo go kocha!

- Mój pies tez nie pozwala mi od niego odejść, kiedy jest w nastroju na przytulanie.

Choć wbrew powszechnej opinii nie wszystkie psy lubią się przytulać, Cocoa najwyraźniej to uwielbia. Każdy moment spędzony z ukochanym panem jest dla niego cenny!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube.com

Następny artykuł