Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna wymierzył strzał do golden retrievera. Reakcja szczeniaka jest bezbłędna, aż zapiera dech w piersiach
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 29.01.2021 01:00

Mężczyzna wymierzył strzał do golden retrievera. Reakcja szczeniaka jest bezbłędna, aż zapiera dech w piersiach

Mały golden retriever
instagram/niceboynash

Psy rasy golden retriever są zazwyczaj uważane za jedne z najłagodniejszych i najposłuszniejszych czworonogów na całym świecie. Z łatwością nawiązują przyjaźnie i zaskarbiają sobie uznanie miłośników zwierząt. W dodatku z przyjemnością uczą się nowych komend, które kochają demonstrować przed szeroką widownią. 

Postrzelony golden retriever

Golden retriever nazwany przez właścicieli Nash to nie tylko słodki szczeniaczek, ale i wybitny aktor. Zdolny czworonóg potrafi odegrać każdą, nawet najbardziej wymagającą rolę. Takiego jak on można by ze świecą szukać!

Sekret szczeniaka kryje się w konsekwentnym szkoleniu i uporze jego właścicieli. Maluch już od swoich pierwszych dni był trenowany, by wykonywać podstawowe komendy, takie jak siadanie, warowanie, podawanie łapy czy przychodzenie do nogi. Wkrótce opanował je do perfekcji, dlatego opiekunowie postanowili nauczyć go czegoś trudniejszego. 

Właściciele golden retrievera zapewniają, że Nash jest wyjątkowo grzecznym i miłym pupilem, dlatego nawet nie mrugnął okiem, gdy zaczęto wymagać od niego nieco bardziej skomplikowanych zadań. Dzięki setkom powtórzeń i godzinom wspólnej zabawy wkrótce psiak mógł pochwalić się zupełnie nowym trikiem, który skradł serca milionów.

Od samego początku opiekunowie Nasha wiedzieli, że czworonóg ma w sobie "to coś", dlatego postanowili podzielić się ze światem porcją uroczych zdjęć i nagrań z pupilem w roli głównej. Takim oto sposobem w sieci pojawił się niewiarygodny film, na którym mężczyzna celuje "broń" w stronę pupila, po czym do niego strzela! Czy Nash nie wyszedł z roli i bezbłędnie odegrał swoją rolę?

Psi aktor może zawalczyć o nominację do Oscara

Niepozorny golden retriever zgłębił wszystkie tajemne sztuki aktorstwa, dlatego odegranie komendy "zdechł pies!" nie było dla niego żadnym wyzwaniem. Tuż po niewidzialnym wystrzale Nash kręci całym ciałkiem i dramatycznie upada na grzbiet, jednocześnie patrząc, czy właściciel wciąż nagrywa jego wybryki. Tylko spójrzcie na tę płynność i wyrazistość ruchu! A ta mimika!

Trzeba przyznać, że jedyny element, który nieco pasuje dramatyzm odgrywanej sceny, to merdający ogonek szczeniaka, którego nie jest w stanie opanować. Z pewnością już nie może się doczekać przysmaku, który dostanie za dobrze wykonany trik.

Krótki film, który został opublikowany 25 września 2020 roku, sprawił, że o zwierzaku zrobiło się naprawdę głośno. Konto psiaka na Instagramie o nazwie niceboynash obserwuje dzisiaj już ponad 6 tysiące użytkowników.

Oczywiście od czasu nagrania popularnego wideo minęło już kilka miesięcy, a Nash nie jest już szczeniakiem. Dzisiaj to już dorosły zwierzak, który w dalszym ciągu zaskakuje i rozbawia tysiące użytkowników. 

Kto by się spodziewał, że mały czworonóg tak świetnie odegra komendę, która wielu psom sprawia ogromny problem? Koniecznie sprawdźcie poniższe nagranie, a być może wyciągnięcie z niego ważną lekcję, jak nauczyć Waszego zwierzaka tej wymagającej sztuczki! 

Zobacz nagranie tutaj.

Źródło: instagram