Swiatzwierzat.pl
suczka

instagram/sybil.doggo

Bali się, że nikt jej nie pokocha. Jedno zdjęcie odmieniło wszystko

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Suczka rasy staffordshire bull terrier trafiła do jednego ze schronisk mieszczących się w Londynie. Lily, bo tak na imię miała psinka była już dojrzała, co oznaczało, że w boksie może spędzić wiele miesięcy, a nawet lat. Jednak kiedy pracownicy przytulisk

Jej zdjęcie stało się viralem, a do schroniska zaczęły spływać zapytania o psinkę. Choć nie była szczeniakiem, a jej rasa budzi postrach wśród społeczeństwa, dla wielu osób była najpiękniejszym psem na świecie, który nie powinien mieszkać w schronisku. 

Uśmiech wart więcej niż tysiąc słów 

- Zobaczyliśmy jej cudowny uśmiech i nie mogliśmy odpuścić - powiedział Frankie Murphy, jedna z setek osób, które ubiegały się o adopcję zwierzęcia.

Ponieważ nie było jeszcze za późno, mężczyzna zdecydował się odwiedzić suczkę w schronisku. Wraz z rodziną udali się na miejsce, aby poznać psinkę. Cała rodzina zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. Pies miał być również podekscytowany spotkaniem z nową rodziną.

Państwo Murphy byli zadowoleni ze spotkania, jednak po powrocie do domu napadały ich wątpliwości. Zaczęli zastanawiać się, czy są najlepszą rodziną dla suczki. Bardzo chcieli ją adoptować, ale ta decyzja musiała zostać podjęta świadomie. Nie chodziło tylko o to, czego oni chcieli w tym momencie. Liczyło się dobro psa i czy będzie on u nich szczęśliwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Nowy dom, nowe imię

Suczka jeszcze w schronisku zmieniła imię na Sybil. Miało ono być początkiem nowego życia. Telefony w jej sprawie się nie urywały, ale ostateczne pies trafił do domu państwa Murphy. Rodzina stwierdziła, że jest już gotowa na adopcję nowego psa. Ich poprzedni psi przyjaciel odszedł za Tęczowy Most rok wcześniej. Należało wypełnić po nim pustkę. 

- Ona jest cudowna. Podąża za moim tatą jak cień i wcale nie szczeka. Moi sąsiedzi nawet nie wiedzieli, że mamy nowego psa, ponieważ jest bardzo cicha. Ona jest bardzo inteligentna, potrafi nawet otworzyć tylne drzwi. Nie jest wystarczająco wysoka, aby dosięgnąć klamki, ale potrafi otworzyć je nosem - mówi Frankie.

Zobaczcie jak szczęśliwa jest suczka w nowym domu! 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >