Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Adoptują psa ze schroniska. Dopiero później znajdują to na jego uchu
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 10.02.2024 14:19

Adoptują psa ze schroniska. Dopiero później znajdują to na jego uchu

Adoptowany pies
Adoptowany pies, źródło: instagram/selfie_pup

Lucy to sunia, której do pewnego momentu los nie oszczędzał. Wylądowała w schronisku i choć personel starał się zapewnić jej wszystko, co najlepsze, doskonale zdawali sobie sprawę, że w kochającym domu będzie czuła się zdecydowanie lepiej. W końcu nadszedł dzień, w którym pewna rodzina zakochała się w psie bez pamięci.

Pies błąkał się po ulicach

Lucy trafiła do schroniska Lollypop Farm w Nowym Jorku w 2017 roku. Złapano ją gdy błąkała się po ulicach miasta. Nie wiadomo jak właściwie się tam znalazła, jednak nikt nie miał wątpliwości, że dla jej bezpieczeństwa, natychmiast należy ją zabezpieczyć.

W placówce doszła do siebie i skradła serca personelu. Wystarczyło kilka dni, by poczuła się pewnie w towarzystwie ludzi, zupełnie jakby rozumiała, że to oni mogą odmienić jej życie na lepsze. Pewnego dnia w schronisku pojawiła się rodzina, która dostrzegła uroczą sunię i zdecydowała, że to właśnie ona wróci z nim do domu.

Nie żyje asp. szt. Aneta Krzak. Przez 15 lat z oddaniem zajmowała się psami służbowymi Dlaczego pies podnosi łapę przy sikaniu? Nie chodzi o wygodę

Zerknęli na ucho psa i nie mogli uwierzyć

Cassidy z mężem i dwójką dzieci nie mogli doczekać się momentu, w którym będą mogli pokazać nowy dom Lucy. Gdy ta chwila w końcu nastąpiła, radość zarówno ich jak i psa sięgnęła zenitu. Uroczy psiak w typie pitbulla doszczętnie skradł ich serca.

Po czasie zorientowali się, że na jej uchu znajduje się coś, czego nie zauważyli wcześniej. Gdy dostrzegli to po raz pierwszy, niemal oczy wyszły im na zewnątrz. Nie mieli najmniejszych wątpliwości, że takie zjawisko nie zdarza się często. Swoimi obserwacjami postanowili podzielić się w sieci.

Internauci zachwycili się uchem suni

Wyjątkowe ucho Lucy spowodowało, że jej opiekunowie postawili nawet założyć swojej podopiecznej profil w social mediach. Uważni internauci szybko dostrzegli, że na jednym uchu psa znajduje się nic innego, jak jej podobieństwo. Kropki, które zdobią sunię, układają się na nim zupełnie w kształt jej pyszczka.

Przez ten czas, gdy pies trafił ze schroniska do kochającej rodziny i doczekał się własnego profilu na Instagramie, zdobył już ponad 11 tys. followersów. Trzeba przyznać, że Lucy to naprawdę dobra psinfluencerka!

źródło: instagram/selfie_pup

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?