Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Zobaczył na plaży lwa morskiego. To, co zrobił po chwili, nie mieści się w głowie
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 02.06.2024 09:16

Zobaczył na plaży lwa morskiego. To, co zrobił po chwili, nie mieści się w głowie

lew morski
fot. instagram/kookslams

W sieci opublikowano nagranie, które poruszyło nie tylko miłośników zwierząt. Na filmie widać zupełnie niezrozumiałe zachowanie dorosłego mężczyzny, zachował się zupełnie nieracjonalnie, gdy spotkał na plaży lwa morskiego. To, co wyczyniał, nie mieści się w głowie.

Spotkał na plaży lwa morskiego

Na Instagramie na profilu kookslams pojawiło się nagranie, na którym widać nierozważne zachowanie mężczyzny, który spotkał podczas przechadzki po plaży lwa morskiego. Zwierzę wyszło na brzeg, jednak nie oddaliło się zbyt od linii brzegu. Po chwili widzimy na filmie dwoje ludzi zmierzających w jego kierunku.

Gdy wydaje się, że dorośli ludzi zachowają się tak, jak na nich przystało, jeden z nich zaczyna wyciągać rękę w kierunku zwierzęcia. To jednak tylko początek jego skrajnie irracjonalnego popisu, który nagrano i udostępniono w sieci.

lew morski
fot. instagram/kookslams
O tym rudzielcu z Gdańska mówił cały świat. Kot Rysiu doczekał się swojego pomnika Przejechał z nim za zderzakiem ok. 700 km. Natychmiast musiał trafić do lekarza

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie względem zwierzęcia

Nie minęło kilka sekund, a jeden z mężczyzn zaczął kłaść się na piasku tuż obok lwa morskiego. Oprócz tego nieustannie wyciągał ręce w jego kierunku, a na domiar złego turlał się do zwierzęcia.

Nietrudno zorientować się, że morskie stworzenie nie było zadowolone z ingerencji względem siebie przez człowieka. Po chwili zaczęło uciekać do wody. Najprawdopodobniej spacerowicz był przekonany, że to dowód świetnego poczucia humoru, naśladując zwierzę. Zupełnie innego zdania są internauci, którzy jasno dali znać, co o tym myślą w komentarzach.

Internauci nie kryją oburzenia

Choć niewielka część internautów podzielała poczucie humoru głównego bohatera nagrania, zdecydowanie większa część nie przyznała aprobaty jego popisom. Najwyraźniej mężczyzna spacerujący po plaży nie zdawał sobie sprawy, że masywne zwierzę może zrobić mu realną krzywdę.

  • “Syren”;
  • “Nie bierzcie z niego przykładu, dzieci”;
  • “Problem polega na tym, że zwierzę mogło go zmiażdżyć”;
  • “Zwariował” - podsumowują komentujący.