Swiatzwierzat.pl
York Thomas

youtube/Ben Campbell

York ukradł protezę właściciela. Jego nowy uśmiech przyprawia o ból brzucha ze śmiechu

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

York o imieniu Thomas spłatał swojemu właścicielowi nie lada psikus. W trakcie kwarantanny mężczyzna dostał dla żartu sztuczną szczękę. Wkrótce jednak zorientował się, że proteza zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Kiedy zerknął na swojego pupila, wszystko stało się jasne.

Nieodłączną częścią wspólnego życia ze zwierzakiem jest znoszenie psot futrzastych kawalarzy. Co ciekawe, większość wygłupów uchodzi im zawsze na sucho.

Nawet gdy wpadają w kłopoty, pupile zwykle potrafią się wybronić jednym słodkim spojrzeniem bądź przezabawną reakcją, doprowadzając właścicieli do istnych konwulsji ze śmiechu. Tak też było w przypadku niewielkiego złodzieja sztucznych szczęk, którego przyłapano na gorącym uczynku.

York o perłowym uśmiechu

Jak dowiadujemy się z opisu pod wideo, które opublikowano na Youtube w 2020 roku, Ben Campbell z Michigan dostał protezę zębową w ramach żartobliwego prezentu, aby urozmaicić sobie czas spędzony w trakcie kwarantanny. Nie trzeba było długo czekać, nim Thomas również zainteresował się nowym nabytkiem swojego pana.

Pewnego razu mężczyzna zorientował się, że sztuczna szczęka zniknęła. Okazało się, że niewielki zwierzak porwał przedziwny przedmiot ze stołu i postanowiła się nim zabawić.

Na nagraniu widzimy, że mały psotnik postanowił wypróbować protezę na sobie. "Uśmiechając się" promiennie do kamery, nie chciał oddać skradzionego przedmiotu i tym samym wywołał salwy niekontrolowanego śmiechu.

Pies

Pies spotyka swoje właścicielki po 8 latach. Emocje sięgnęły zenitu

CZYTAJ DALEJ

"Zbrodnia", którą można wybaczyć

Oczywiście Ben Campbell nie był w stanie gniewać się na swojego pupila, widząc jak komicznie wygląda z ludzkim uśmiechem. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, choć nie wiadomo, czy proteza stała się nową zabawką Thomasa, czy też trafiła do kosza.

Ten filmik przebił wszystkie dotychczasowe wybryki z udziałem yorków. Odkąd Amerykanin podzielił się nagraniem w sieci, wideo zostało obejrzane już ponad 2 miliony razy.

To nagranie zapewnia wyjątkową dawkę humoru, dlatego koniecznie obejrzyj perypetie tego małego nicponia!

Zobacz nagranie:

Źródło: lelum.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawca portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Słoniątko chciało przytulić się do turystki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto

Czytaj więcej >

Pozostałe

63-latek nie chciał wypuścić myszołowa na wolność. Musiała interweniować policja

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nie taki niedźwiedź straszny. Niesamowite ujęcia „walczących" niedźwiadków podbijają Sieć

Czytaj więcej >

Pozostałe

Suczka używa dzwonka, gdy chce wyjść. Tym razem zadzwoniła, by przekazać coś ważnego

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dantejskie sceny na pastwisku w Krośnicy. Trudno uwierzyć, co zrobiono zwierzętom

Czytaj więcej >

Pozostałe

Mama siódemki oposów nie cofnie się przed niczym. Internauci pieją z zachwytu

Czytaj więcej >