Swiatzwierzat.pl
York Thomas

youtube/Ben Campbell

York ukradł protezę właściciela. Jego nowy uśmiech przyprawia o ból brzucha ze śmiechu

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

York o imieniu Thomas spłatał swojemu właścicielowi nie lada psikus. W trakcie kwarantanny mężczyzna dostał dla żartu sztuczną szczękę. Wkrótce jednak zorientował się, że proteza zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Kiedy zerknął na swojego pupila, wszystko stało się jasne.

Nieodłączną częścią wspólnego życia ze zwierzakiem jest znoszenie psot futrzastych kawalarzy. Co ciekawe, większość wygłupów uchodzi im zawsze na sucho.

Nawet gdy wpadają w kłopoty, pupile zwykle potrafią się wybronić jednym słodkim spojrzeniem bądź przezabawną reakcją, doprowadzając właścicieli do istnych konwulsji ze śmiechu. Tak też było w przypadku niewielkiego złodzieja sztucznych szczęk, którego przyłapano na gorącym uczynku.

York o perłowym uśmiechu

Jak dowiadujemy się z opisu pod wideo, które opublikowano na Youtube w 2020 roku, Ben Campbell z Michigan dostał protezę zębową w ramach żartobliwego prezentu, aby urozmaicić sobie czas spędzony w trakcie kwarantanny. Nie trzeba było długo czekać, nim Thomas również zainteresował się nowym nabytkiem swojego pana.

Pewnego razu mężczyzna zorientował się, że sztuczna szczęka zniknęła. Okazało się, że niewielki zwierzak porwał przedziwny przedmiot ze stołu i postanowiła się nim zabawić.

Na nagraniu widzimy, że mały psotnik postanowił wypróbować protezę na sobie. "Uśmiechając się" promiennie do kamery, nie chciał oddać skradzionego przedmiotu i tym samym wywołał salwy niekontrolowanego śmiechu.

Pies

Pies spotyka swoje właścicielki po 8 latach. Emocje sięgnęły zenitu

CZYTAJ DALEJ

"Zbrodnia", którą można wybaczyć

Oczywiście Ben Campbell nie był w stanie gniewać się na swojego pupila, widząc jak komicznie wygląda z ludzkim uśmiechem. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, choć nie wiadomo, czy proteza stała się nową zabawką Thomasa, czy też trafiła do kosza.

Ten filmik przebił wszystkie dotychczasowe wybryki z udziałem yorków. Odkąd Amerykanin podzielił się nagraniem w sieci, wideo zostało obejrzane już ponad 2 miliony razy.

To nagranie zapewnia wyjątkową dawkę humoru, dlatego koniecznie obejrzyj perypetie tego małego nicponia!

Zobacz nagranie:

Źródło: lelum.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >

Pozostałe

Polacy go pokochali. Cała prawda o kocie, który wchodził na Giewont

Czytaj więcej >
Pitbull i dziecko

Pozostałe

Dziecko zrobiło pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa, wszystko nagrano

Czytaj więcej >
Pies rozrywa kołnierz

Pozostałe

Zemsta jest słodka. Reakcja psa na znienawidzony kołnierz rozkłada na łopatki

Czytaj więcej >
psy bez przednich łap

Pozostałe

Adoptowała dwa psy bez przednich łap. Jeden uczy drugiego, jak się poruszać, piękne wideo

Czytaj więcej >